V 1.SC prodloužil smlouvu Daniel Odehnal

V 1.SC prodloužil smlouvu Daniel Odehnal Z n o j m o - Čtyřiadvacetiletý stoper Daniel Odehnal bude i v příští sezóně oblékat znojemský dres. S klubem totiž prodloužil smlouvu. Dan patří mezi čtyři hráče aktuálního kádru, kteří zažili postup do první ligy. Aktuálně se bude zotavovat s dlouhodobějšího zranění, věřme, že bude brzy fit a uvidíme jej opět na zeleném pažitu.

 
 
 
DANIEL ODEHNAL

Daniel Odehnal je důkazem, že pílí se dá dostat až do první ligy. S fotbalem začínal v Příměticích, kde se z Okresního přeboru propracoval až do Znojma a nejvyšší české fotbalové soutěže. Svůj debut v první lize absolvoval 16. září proti Spartě Praha. V případě nutnosti dokáže z pozice stopera nastoupit i na kraji obrany. Za 1.SC odehrál ve Fortuna národní lize 75 utkání a vstřelil dvě branky. 16 startů připojil v první lize. V minulé sezóně nastoupil do svého zranění k sedmnácti duelům. (STOPER, 24 LET)

 
 
 
 
Podobné články
 
Copyright © 2009-2018 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin