FC Fastav Zlín BFK BlanskoSK UničovFC Velké MeziříčíSK Hanácká Slavia KroměřížFK Frýdek-MístekSK Sigma Olomouc BČeský SK Uherský Brod, spolekFC Viktoria Otrokovice, spolekFC Hlučín1. FC Slovácko BFC Baník Ostrava BFC Slovan Rosice1.SC Znojmo FKFC Dolní BenešovFK mládeže Vysočina JihlavaFC VratimovSFK Vrchovina (Nové Město na Moravě)
 

U9 se zúčastnila Kapřík Cupu v Třeboni!

U9 se zúčastnila Kapřík Cupu v Třeboni! T Ř E B O Ň - O víkendu 22. - 23.1.2022 se v Třeboni uskutečnil tradiční mezinárodní halový turnaj U9 Kapřík Cup 2022. Vítězen celého turnaje se stal výběr JFA České Budějovice před akadmií 1. FK Příbram. Naši chlapci odehráli na turnaji velmi vyrovnané zápasy se všemi celky a nakonec obsadili ve velké konkurenci 11. místo.

 
 
 

U9 (ročník 2013 a mladší)

Ve skupině B nám byly nalosovány týmy 1. FK Příbram, TJ Šumavan Vimperk, SK Slavia Praha, FC Písek, FK Baník Sokolov. Po odehrání skupiny jsme dále narazili postupně na týmy MFK Havířov, AC Sparta Praha a FK Admira Praha, která nám nakonec byla i soupeřem o konečné 11. místo.

1. SC Znojmo - SK Slavia Praha 2:2

Trenér Balta: Utkání jsme dotáhli do remízy 2:2, ale nutno říci, že se štěstím. Soupeř byl lepší, avšak na druhou stranu jsme zápas odmakali.

1. SC Znojmo - FK Baník Sokolov 1:3

Trenér Balta: Soupeř nás přehrál hlavně fyzicky, kde měl velkou výškovou i váhou převahu. Fotbalově se jednalo o vyrovnané utkání.

1. SC Znojmo - TJ Šumavan Vimperk 1:2

Trenér Balta: Jednalo se o jediný tým, který zde nastoupil s o rok starší kategorií. My jsme však po celou dobu utkání soupeře jednoznačně přehrávali, ale bohužel jsem nedokázali vstřelit více jak jednu branku a soupeři dvě dovolili.

1. SC Znojmo - FC Písek 2:7

Trenér Balta: Soupeř v utkání byl lepší. Nám došla síla v tomto zápase po náročném dnu. Písek řadím do TOP 10 v republice a v utkání to potvrdil.

1. SC Znojmo - 1. FK Příbram 1:3

Trenér Balta: S pozdějším stříbrným týmem jsme drželi krok, ale soupeř rozhodl v koncovce.

1. SC Znojmo - MFK Havířov 3:1

Trenér Balta: Zde jsme zabrali a zvítězili ve vyrovnaném utkání 3:1. byli jsme velmi šťastní za první výhru v turnaji, která nám dodala sebevědomí do dalšího utkání.

1. SC Znojmo - AC Sparta Praha 4:1

Trenér Balta: Velmi cenný skalp. Sebevědomí nabité v zápase s Havířovem jsme zde prodali a zvítězili. Konečně jsme se prosadili více střelecky.

1. SC Znojmo - Admira Praha 1:2

Trenér Balta: Bohužel po vydařeném zápase se Spartou jsme opět nedokázali navázat na vícero vstřelených branek a v utkání, kde jsme byli lepším týmem jsme prohráli 1:2

1. SC Znojmo - Admira Praha 3:0

Trenér Balta: Poslední utkání o 11. místo jsme se utkali opět s Admirou, kde jsem soupeři vrátili porážku a na závěr turnaje jsme zvítězili.

Trenér Balta zhodnotil turnaj velmi pozitivně i přes nelichotivé umístění. Chlapci si sáhli na dno svých sil, v utkáních vždy bojovali až do konce. Předvedli mnoho kvalitních zápasů.

 
 
 
 
Podobné články
 
Copyright © 2009-2022 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin     Nastavení cookies