U19: výhra a remíza v přípravě s mužskými týmy

Z N O J M O - Další dva zápasy sehráli naši nejstarší mládežníci - hráči U19. Porazili muže z Miroslavi a remízovali s muži z Dubňan. Podrobnosti k oběma zápasům nám sdělil trenér Fr.Havlík:

 
 
 

FC Miroslav (muži) – 1. SC Znojmo 3:5 (1:1)
Utkání jsme rozhodli ve 2. poločase, kdy se nám podařilo vstřelit 4 branky. Zatím jsme spokojeni s naší produktivitou, zapracovat ale musíme na hře dozadu, protože inkasujeme příliš mnoho gólů.

FK Baník Dubňany (muži) – 1. SC Znojmo 2:2 (2:1)
Hned první minuty ukázaly, že se v žádném případě nejedná o přátelské či přípravné utkání, ba právě naopak - domácí tým dohrával souboje, byl neskutečně důrazný a v práci s vysunutým blokem velmi dobře organizovaný. My jsme se tímto stylem hry dlouho nedokázali srovnat, hráli jsme ustrašeně a pomalu do šířky hřiště, málo míčů jsme hráli kolmo, měli jsme vysoké procento zpětných přihrávek. Ve druhém poločase nastalo zlepšení, kluci se soupeři vyrovnali v důrazu, nenechali si nic líbit, což mě těší. Mnohem více míčů nám šlo kolmo nahoru, obehrávání soupeřova bloku bylo rychlejší a přesnější, tudíž jsme si otevírali mnohem více prostoru. Škoda, že jsme neproměnili vypracované šance. Bylo to tvrdé přípravné utkání - těší mě, že jsme se s tímto stylem hry vyrovnali. Spokojený naopak nejsem s výstavbou hry - hlavně v prvním poločase jsem postrádal více přímočarosti a odvahy hrát směrem k soupeřově bráně.

 
 
 
 
Podobné články
 
Copyright © 2009-2020 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin