U19: přípravný duel s muži Šatova

Z N O J M O - Také U19 se pustila do přípravných zápasů. Kriticky musel zápas hodnotit trenér Fr.Havlík:

 
 
 

V hodnocení druhého přípravného utkání po návratu do společného tréninkového procesu nebudeme chodit kolem horké kaše – byť naše hra vykázala určitý posun oproti prvnímu utkání na půdě Sparty Brno, tak do spokojenosti s naším herním projevem, práci s prostorem hřiště, organizací a tempem hry máme hodně daleko.

Tvoříme nový tým – hráči, kteří k nám přišli z U17 pracují dobře a zvykají si na odlišné tempo a organizaci hry. Mnohem více ale očekávám od předpokládaných lídrů nového týmu. Ti velmi dobře vědí, jakou hrou se chceme prezentovat. Tady nás tlačí bota – nepracuje nám předpokládaná osa týmu – hráči mají pocit, že mají čas, že to pak přijde… Byť jsme měsíc v plném tréninku, tak na hřišti jsme bez pohybu, bez komunikace – postrádám lídry - hráče, kteří na hřišti začnou mluvit a působit pozitivně na tým.

Hra je pomalá, těžkopádná, bez pohybu. Střední záložníci nám zatím nedokážou diktovat hru – otáčet těžiště hry. Přihrávky jdou velmi často do šířky, protože do kolma není nabídka od hráčů ve vyšším postavení.

Čeká nás velké množství práce!!!

 
 
 
 
Podobné články
 
Copyright © 2009-2020 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin