FC Slovácko BFC Odra PetřkoviceMěstský FK VyškovSK Hanácká Slavia KroměřížSK UničovMFK Frýdek-MístekFC HlučínFC Viktoria Otrokovice, spolekFC Baník Ostrava BČeský SK Uherský Brod, spolekFC Slovan RosiceFC Velké MeziříčíSFK Vrchovina (Nové Město na Moravě)SK Sigma Olomouc BFC Fastav Zlín B1.SC Znojmo FKFC Dolní BenešovFC Vysočina Jihlava B
 

U19: Výhra nad Zbrojovkou Brno U18!

Z N O J M O - Zatímco FC Zbrojovka Brno U19 zdolala překvapivě téměř jistého postupujícího do F:NL FK Blansko, jen o rok mladší hráči Zbrojovky prohráli s naší nově se tvořící U19! Více o tom trenér Fr.Havlík:

 
 
 

Do utkání jsme vstoupili velice dobře – aktivně, vysokým a včasným napadáním jsme eliminovali kombinační vyspělost domácího týmu. Po zisku míče jsme měli rychlou a přesnou přechodovou fázi – vytvářeli jsme si šance - a co je hlavní, proměňovali jsme je. Postupem času nás domácí tým přinutil pracovat s blokem – zvláště v 2. poločase jsme prakticky nebyli na míči, hráči neměli sílu napadat rozehrávku soupeře, čímž nás domácí tým výrazně zatlačil a jednoznačně nás přehrával.

Velkým pozitivem je, že hráči ukázali morálku, charakter, komunikaci, touhu po vítězství. Jde ale vidět, že nám chybí kondice velkého hřiště – zvláště 2. poločas už byl pouze o bránění v bloku, neměli jsme sílu a kvalitu držet míč, pracovat s prostorem hřiště tak, jak v 1. poločase, narušovat kombinaci soupeře již v zárodku na soupeřově polovině. Hráče chválím – pod dojmem vítězství s výborným soupeřem ale nemůžeme mít nasazeny růžové brýle – čeká nás hodně práce – náročný způsob hry z 1. poločasu potřebujeme vydržet celé utkání!!!

Branky: Stix 2, Růžička, Kohoutek

 
 
 
 
Podobné články
 
Copyright © 2009-2021 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin