U19: Výhra nad Zbrojovkou Brno U18!

Z N O J M O - Zatímco FC Zbrojovka Brno U19 zdolala překvapivě téměř jistého postupujícího do F:NL FK Blansko, jen o rok mladší hráči Zbrojovky prohráli s naší nově se tvořící U19! Více o tom trenér Fr.Havlík:

 
 
 

Do utkání jsme vstoupili velice dobře – aktivně, vysokým a včasným napadáním jsme eliminovali kombinační vyspělost domácího týmu. Po zisku míče jsme měli rychlou a přesnou přechodovou fázi – vytvářeli jsme si šance - a co je hlavní, proměňovali jsme je. Postupem času nás domácí tým přinutil pracovat s blokem – zvláště v 2. poločase jsme prakticky nebyli na míči, hráči neměli sílu napadat rozehrávku soupeře, čímž nás domácí tým výrazně zatlačil a jednoznačně nás přehrával.

Velkým pozitivem je, že hráči ukázali morálku, charakter, komunikaci, touhu po vítězství. Jde ale vidět, že nám chybí kondice velkého hřiště – zvláště 2. poločas už byl pouze o bránění v bloku, neměli jsme sílu a kvalitu držet míč, pracovat s prostorem hřiště tak, jak v 1. poločase, narušovat kombinaci soupeře již v zárodku na soupeřově polovině. Hráče chválím – pod dojmem vítězství s výborným soupeřem ale nemůžeme mít nasazeny růžové brýle – čeká nás hodně práce – náročný způsob hry z 1. poločasu potřebujeme vydržet celé utkání!!!

Branky: Stix 2, Růžička, Kohoutek

 
 
 
 
Podobné články
 
Copyright © 2009-2020 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin