FC Fastav Zlín BFK BlanskoSK UničovFC Velké MeziříčíSK Hanácká Slavia KroměřížFK Frýdek-MístekSK Sigma Olomouc BČeský SK Uherský Brod, spolekFC Viktoria Otrokovice, spolekFC Hlučín1. FC Slovácko BFC Baník Ostrava BFC Slovan Rosice1.SC Znojmo FKFC Dolní BenešovFK mládeže Vysočina JihlavaFC VratimovSFK Vrchovina (Nové Město na Moravě)
 

U19: Prohra v Moravském Krumlově

Z N O J M O - V dalším utkání se U19 představila na půdě Moravského Krumlova:

 
 
 

Z výsledku je jasné, že nemůžeme být spokojeni s prací týmu v obranné činnosti. Neřeším poslední inkasovaný gól do otevřené obrany minutu před koncem, ale předchozí inkasované branky. Obrovský problém nám dělaly přetažené centry, kde jsme se buď nestíhali dostat do správného postavení, nebo se krajní hráči nechali strhnout hrou a měli postavení moc blízko stoperům. Třetí inkasovaný gól je o nevystoupení s hráčem soupeře, čtvrtý o špatném postavení krajního hráče při protiútoku soupeře, kdy se nám krajní hráč málo zatáhl ke stoperům a nechal tak prostor pro průnikovou přihrávku.

Kvalitní soupeř nám ukázal, kde máme rezervy a naše chyby prostě dokázal potrestat. Jinak se jednalo o vyrovnané utkání se šancemi na obou stranách. Největším pozitivem je návrat Romana Beníčka, který zvládl v úmorném vedru 60 minut.

Čeká nás poslední týden přípravy, která vyvrcholí sobotním utkáním v Tasovicích. Směrem nahoru jsme nebezpeční, vytváříme si šance, dáváme góly, nebojíme se hrát – to vše je velkým pozitivem. To vše musí být ale podpořeno pevnou defenzivou s minimem taktických a individuálních chyb – tam máme rezervy.

Branky: Březina 2, Bakaj

 
 
 
 
Podobné články
 
Copyright © 2009-2021 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin