FC Slovácko BFC Odra PetřkoviceMěstský FK VyškovSK Hanácká Slavia KroměřížSK UničovMFK Frýdek-MístekFC HlučínFC Viktoria Otrokovice, spolekFC Baník Ostrava BČeský SK Uherský Brod, spolekFC Slovan RosiceFC Velké MeziříčíSFK Vrchovina (Nové Město na Moravě)SK Sigma Olomouc BFC Fastav Zlín B1.SC Znojmo FKFC Dolní BenešovFC Vysočina Jihlava B
 

U19: Dva zápasy - dvě výhry

Z N O J M O - Dva vítězné zápasy v přípravném období zaznamenala naše devatenáctka. O duelech U19 informuje trenér Fr.Havlík:

 
 
 

Novosedly (muži + dorost) – 1. SC Znojmo 0:2 (0:0)
V utkání dostali příležitost hráči širšího kádru. Naší hrou a přístupem k zápasu samotnému jsem zklamán. Hráčů, kteří snesli měřítko bylo pomálu - za zmínku stojí pouze výkony obou brankářů (Adam Polepil hrál 2. poločas v útoku a vstřelil obě branky) a Jáchyma Špalka, který si tímto řekl o větší minutáž v týmu U19.

Višňové (muži A) – 1. SC Znojmo 1:7 (0:1)
Utkání jsme měli rozhodnout daleko dříve – zvláště v 1. poločase byla naše koncovka žalostná. Herní projev se ale konečně začal podobat hře, kterou se chceme prezentovat. Po většinu utkání jsme diktovali tempo hry a měli vysoké procento držení míče. Do problémů jsme se dostávali ve chvílích, kdy jsme zbytečně přidržovali míč - stáli jsme nad míčem a se soupeřem se naprosto nesmyslně přetahovali – takovou pasáž hry jsme měli hlavně na začátku 2. poločasu.
Ke konci zápasu už si hráči užívali fotbalu, bavili se jím, což je za takového stavu dobře. Se vší úctou a pokorou k soupeři je naší povinností v takových zápasech dominovat, což se nám ale na začátku tohoto přípravného období nedařilo.

 
 
 
 
Podobné články
 
Copyright © 2009-2021 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin