U17: Za poslední týden - výhra-remíza-prohra

Z N O J M O - Na rozdíl od mistrovské sezony, kdy zápasy U19 a U17 kopírují stejné soupeře přiměřeného věku, přípravné zápasy si každá kategorie zařizuje sama. Tkse pojďme podívat na podrobnosti ke třem zápasům minulého týdne tak, jak nám je podal trenér Karel Bečka:

 
 
 

Mutěnice/Dubňany U 19 - 1. SC Znojmo 2:5 (0:3)

Sokol Novosedly U 19 - 1. SC Znojmo 4:2 (2:0)

Sparta Brno U 17 - 1. SC Znojmo 3:3 (2:2)

V minulém týdnu jsme odehráli 3 utkání a bez pomoci hráčů z U-16 bychom těžko dávali dohromady 11 hráčů hlavně v posledních dvou zápasech.
Prázdniny a onemocnění hráčů naprosto zdecimovali náš kádr.

Ve všech utkáních byl průběh stejný, vytváříme si stoprocentní šance a soupeř nás trestá po zbytečných ztrátách míče uprostřed hřiště z protiútoků. Největším naším problémem je proměnit samostatný nájezd na brankáře, budeme se muset na tuto činnost zaměřit.

V Dubňanech, i když jsme zvítězili, byly neproměněné nájezdy -3 + penalta
V Novosedlích - neproměněné nájezdy -3
na Spartě Brno - neproměněné nájezdy -10 !!!!!!!

V tomto týdnu by se měl již hráčský kádr stabilizovat a v posledních dvou přípravných zápasech v Břeclavi s U-19 a v Hodoníně s U-17 by se měla stabilizovat sestava, která začne mistrovské utkání na Sigmě Olomouc.

 
 
 
 
Podobné články
 
Copyright © 2009-2020 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin