U17: Remíza s o dva roky staršími Břeclavany

Z N O J M O - Naše U 17 změřila síly se svými o dva roky staršími vrstevníky z Břeclavi a rozešla se s nimi smírně. Více o zápase trenér Karel Bečka:

 
 
 

MSK Břeclav U-19 - 1SC Znojmo U-17 4:4 (2:0)
V dalším utkání jsme nastoupili proti starším dorostencům MSK Břeclav hrající divizi. Přijeli jsme skoro kompletní, naši hráči se uzdravili a chybí již jen 3, kteří by se měli zapojit do tréninku příští týden.
V prvním poločase jsme v útočné fázi řešili skoro všechny akce i přečíslení tři na 2, dva na jednoho příliš individuálně a inkasovali jsme znovu po protiútoku do špatně postavené obrany. Druhou branku jsme dostali z penalty těsně před koncem poločasu.
V druhém poločase jsme diktovali tempo hry, snížili jsme nejprve po rohu a soupeř vzápětí zvýšil svůj náskok opět z penalty, pak střelou v pokutovém území jsme stáhli na rozdíl jedné branky, soupeř opět zvýšil střelou, kterou podcenil náš brankář a v závěrečných 20 minutách jsme vyrovnali po pěkné kombinační akci z křídelního prostoru a střelou z trestného kopu ze šestnáctky.

Předvedli jsme celkem solidní výkon, kdy velmi dobré okamžiky v útočné fázi a ve středu pole střídaly zbytečné chyby v obrané fázi. Pozitivní je, že jsme se fyzicky vyrovnali soupeři a vstřelili čtyři branky.

 
 
 
 
Podobné články
 
Copyright © 2009-2020 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin