FC Slovácko BFC Odra PetřkoviceMěstský FK VyškovSK Hanácká Slavia KroměřížSK UničovMFK Frýdek-MístekFC HlučínFC Viktoria Otrokovice, spolekFC Baník Ostrava BČeský SK Uherský Brod, spolekFC Slovan RosiceFC Velké MeziříčíSFK Vrchovina (Nové Město na Moravě)SK Sigma Olomouc BFC Fastav Zlín B1.SC Znojmo FKFC Dolní BenešovFC Vysočina Jihlava B
 

U16: Svratka Brno U17 - 1.SC Znojmo U16 0:3

Z N O J M O - Nejen Áčko a U19, ale samozřejmě i další naše mládežnické celky hrají přípravné zápasy. O vítězném duelu U16 nás informoval trenér Miroslav Steinhauser:

 
 
 

Příprava U16
Svratka Brno U17 - 1.SC Znojmo U16 0:3
Branky: Bakaj, Štancl, Bartonek

Sestava
Vanek(Švejkar)
Poláček (Sabo), Navrátil, Valasek, Železný
Dornak
Vybíral, Bakaj, Bartonek, Kozyuk
Štancl (Zbranek)
Trenér: Steinhauser, asistent: Kotlan

Sehráli jsme velice kvalitní utkání na pěkném hřišti v Komíně. Hrál se oboustranně dobrý fotbal, který byl řádně vyhecovaný. Domácím jsme se vyrovnali v důrazu a opírali jsme se o dobrou defenzívu, z které jsme podnikali rychlé protiútoky. V nich jsme byli produktivní a vstřelili jsme pěkné branky.
Je třeba podotknout, že jsme vyhráli zaslouženě , po bojovném a kompaktním výkonu. Chválím hráče za přístup a zodpovědnost.

 
 
 
 
Podobné články
 
Copyright © 2009-2021 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin