FC Fastav Zlín BFK BlanskoSK UničovFC Velké MeziříčíSK Hanácká Slavia KroměřížFK Frýdek-MístekSK Sigma Olomouc BČeský SK Uherský Brod, spolekFC Viktoria Otrokovice, spolekFC Hlučín1. FC Slovácko BFC Baník Ostrava BFC Slovan Rosice1.SC Znojmo FKFC Dolní BenešovFK mládeže Vysočina JihlavaFC VratimovSFK Vrchovina (Nové Město na Moravě)
 

U15: Jasná výhra nad o rok staršími protihráči

U15: Jasná výhra nad o rok staršími protihráči Z N O J M O - Ani tropické počasí nebránilo dobrému výkonu v přípravném utkání se Svratkou Brno U16.

 
 
 

Proti o rok starším protihráčům se kluci z "patnáctky" vytáhli. Na krásném trávníku v Suchohrdlech u Miroslavi se i za úmorného vedra hrál pohledný fotbal, který předváděla obě mužstva.

¨

Naši kluci hráli rychlý, běhavý a bojovný fotbal a po zásluze zvítězili. Pochvalu zaslouží i kluci z Brna, kteří odehráli celé utkání hrané na 2×45 min. pouze s jedním hráčem na střídání!!

Po utkání připravili rodiče občerstvení pro všechny a tak jsme se rozloučili s touto "covidovou" sezonou, která se už snad nebude opakovat.

Trenéři Václav Dvořák a Marek Dítě poděkovali hráčům za výkony v nedohrané sezóně a rodičům za jejich podporu.

 
 
 
 
Podobné články
 
Copyright © 2009-2021 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin