U12+13: Úspěch v Zimní halové lize

U12+13: Úspěch v Zimní halové lize Minulý víkend byla dohrána zimní halová liga mladších žáků v Ivančicích. Této soutěže se tradičně zúčastňují v rámci zpestření zimní přípravy naše kategorie U12 a U13. Letošní jubilejní 10. ročník byl pro naše mužstva úspěšný. U13 bere z celkových šestnácti účastníků 1. místo a U12 získala 3. místo. Nejlepším hráčem turnaje se pak stal náš hráč z U12 Nicolas Vašíček. Gratulujeme a přejeme mnoho úspěchů v blížící se sezóně. Více podorobností v článku:

Tato dlouhodobá osmitýdenní soutěž v zimní přípravě vyvrcholila v neděli finálovou skupinou, do které se probojovaly oba naše týmy mladších žáků U12 a U13. Naše U12 ve finále s o rok staršími chlapci obsadila krásné 3.místo (po výsledcích 1:1 Ivančice, 2:0 výhra ČAFC Židenice, 10:2 prohra 1.SC U13). Ještě lepšího výsledku dosáhli hráči týmu U13, kteří s naprostou převahou a výborným herním výkonem své soupeře převyšovali a celý 10. ročník halové ligy VYHRÁLI bez ztráty jediného bodu. (výhra 6:1 ČAFC Židenice, výhra 4:2 Ivančice, výhra 10:2 1.SC U12). Za vzornou reprezentaci klubu a obrovský úspěch chlapci DĚKUJEME.

Velké poděkování patří organizátorům ZHL Ivančice. Za výborně zorganizovanou dlouhodobou soutěž a její hladký průběh.