FC Fastav Zlín BFK BlanskoSK UničovFC Velké MeziříčíSK Hanácká Slavia KroměřížFK Frýdek-MístekSK Sigma Olomouc BČeský SK Uherský Brod, spolekFC Viktoria Otrokovice, spolekFC Hlučín1. FC Slovácko BFC Baník Ostrava BFC Slovan Rosice1.SC Znojmo FKFC Dolní BenešovFK mládeže Vysočina JihlavaFC VratimovSFK Vrchovina (Nové Město na Moravě)

U12+13: Úspěch v Zimní halové lize

U12+13: Úspěch v Zimní halové lize Minulý víkend byla dohrána zimní halová liga mladších žáků v Ivančicích. Této soutěže se tradičně zúčastňují v rámci zpestření zimní přípravy naše kategorie U12 a U13. Letošní jubilejní 10. ročník byl pro naše mužstva úspěšný. U13 bere z celkových šestnácti účastníků 1. místo a U12 získala 3. místo. Nejlepším hráčem turnaje se pak stal náš hráč z U12 Nicolas Vašíček. Gratulujeme a přejeme mnoho úspěchů v blížící se sezóně. Více podorobností v článku:

Tato dlouhodobá osmitýdenní soutěž v zimní přípravě vyvrcholila v neděli finálovou skupinou, do které se probojovaly oba naše týmy mladších žáků U12 a U13. Naše U12 ve finále s o rok staršími chlapci obsadila krásné 3.místo (po výsledcích 1:1 Ivančice, 2:0 výhra ČAFC Židenice, 10:2 prohra 1.SC U13). Ještě lepšího výsledku dosáhli hráči týmu U13, kteří s naprostou převahou a výborným herním výkonem své soupeře převyšovali a celý 10. ročník halové ligy VYHRÁLI bez ztráty jediného bodu. (výhra 6:1 ČAFC Židenice, výhra 4:2 Ivančice, výhra 10:2 1.SC U12). Za vzornou reprezentaci klubu a obrovský úspěch chlapci DĚKUJEME.

Velké poděkování patří organizátorům ZHL Ivančice. Za výborně zorganizovanou dlouhodobou soutěž a její hladký průběh.