SK Hanácká Slavia KroměřížFC HlučínFC Baník Ostrava BFC Slovan Rosice1.FC Slovácko B (Uherské Hradiště)SK UničovFK Frýdek-MístekFC Velké Meziříčí1.SC Znojmo FKFK BlanskoČeský SK Uherský Brod, spolekMFK VítkoviceSK Kvítkovice, spolekFC Trinity Zlín BSFK Vrchovina (Nové Město na Moravě)FK HodonínSK Hranice1.BFK Frýdlant n. O.
 

U10 v Brně-Bohunicích bronzová!

U10 v Brně-Bohunicích bronzová! B R N O - Poslední adventní neděli jde využít různými způsoby. Avšak naše kategorie U10 pod vedením trenérů Knötiga a Ferenciho měla o programu jasno, halový turnaj v Brně-Bohunicích. Turnaj byl velmi solidně obsazen a k vidění bylo mnoho zajímavých utkání. Tato akce byla pro naši kategorii U10 tou poslední v letošním roce, teď nastávají svátky klidu a odpočinku. Po novém roce zase všichni plní energie začínají.

 
 
 

U10 (ročník 2012 a mladší)

V neděli 19.12. jsme se zúčastnili turnaje v Bohunicích, kde na nás čekala družstva FK Blansko, START Brno, Tatran Bohunice a CELTIC Bořetice - Kobylí. Byla vidět kvalita všech týmů, takže turnaj byl hodně vyrovnaný a nikdo si nedaroval nic zadarmo. V turnaji jsme obsadili třetí místo.

1. SC Znojmo - START Brno 0:1

Trenér Knötig: Smolná porážka. Na začátku utkání kdy jsme nevyužili naše stoprocentní šance a následně lacino inkasovali.

1. SC Znojmo - FK Blansko 1:1

Trenér Knötig: S pozdějším vítězem turnaje jsme sehráli asi nejpovedenější a nejpohlednější utkání, kdy nás neskutečně podržel brankář Martin Leitner a vyhecoval k pěkným výkonům i ostatní kluky.

1. SC Znojmo - CELTIC Bořetice-Kobylí 2:4

Trenér Knötig: Tento zápas s týmem, který skončil na 2. místě, nám vůbec nevyšel a darovali jsme soupeři svou nekoncentrovaností, špatnou rozehrávkou a nedobrým presingem tři branky. Naopak jsme po pěkných akcích dvě branky vsítili, ale to už na zvrat utkání nestačilo.

1. SC Znojmo - TATRAN Bohunice 3:1

Trenér Knötig: Jak se říká, že je důležité končit turnaj vítězstvím, tak nám se to povedlo a porazili jsme domácí tým. Tento zápas nám vyšel a vyšvihl nás na 3. místo, takže jsme z turnaje před Vánocemi odjížděli šťastní, že jsme vyhráli pohár, o který budeme hrát po zimní přestávce soutěž.

Pěkné Vánoce všem přeje kategorie U10 pod vedením trenérů Tomáše Knötiga a Adama Ferenciho.

 
 
 
 
Podobné články
 
Copyright © 2009-2022 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin     Nastavení cookies