FC Fastav Zlín BFK BlanskoSK UničovFC Velké MeziříčíSK Hanácká Slavia KroměřížFK Frýdek-MístekSK Sigma Olomouc BČeský SK Uherský Brod, spolekFC Viktoria Otrokovice, spolekFC Hlučín1. FC Slovácko BFC Baník Ostrava BFC Slovan Rosice1.SC Znojmo FKFC Dolní BenešovFK mládeže Vysočina JihlavaFC VratimovSFK Vrchovina (Nové Město na Moravě)
 

U10 v Brně-Bohunicích bronzová!

U10 v Brně-Bohunicích bronzová! B R N O - Poslední adventní neděli jde využít různými způsoby. Avšak naše kategorie U10 pod vedením trenérů Knötiga a Ferenciho měla o programu jasno, halový turnaj v Brně-Bohunicích. Turnaj byl velmi solidně obsazen a k vidění bylo mnoho zajímavých utkání. Tato akce byla pro naši kategorii U10 tou poslední v letošním roce, teď nastávají svátky klidu a odpočinku. Po novém roce zase všichni plní energie začínají.

 
 
 

U10 (ročník 2012 a mladší)

V neděli 19.12. jsme se zúčastnili turnaje v Bohunicích, kde na nás čekala družstva FK Blansko, START Brno, Tatran Bohunice a CELTIC Bořetice - Kobylí. Byla vidět kvalita všech týmů, takže turnaj byl hodně vyrovnaný a nikdo si nedaroval nic zadarmo. V turnaji jsme obsadili třetí místo.

1. SC Znojmo - START Brno 0:1

Trenér Knötig: Smolná porážka. Na začátku utkání kdy jsme nevyužili naše stoprocentní šance a následně lacino inkasovali.

1. SC Znojmo - FK Blansko 1:1

Trenér Knötig: S pozdějším vítězem turnaje jsme sehráli asi nejpovedenější a nejpohlednější utkání, kdy nás neskutečně podržel brankář Martin Leitner a vyhecoval k pěkným výkonům i ostatní kluky.

1. SC Znojmo - CELTIC Bořetice-Kobylí 2:4

Trenér Knötig: Tento zápas s týmem, který skončil na 2. místě, nám vůbec nevyšel a darovali jsme soupeři svou nekoncentrovaností, špatnou rozehrávkou a nedobrým presingem tři branky. Naopak jsme po pěkných akcích dvě branky vsítili, ale to už na zvrat utkání nestačilo.

1. SC Znojmo - TATRAN Bohunice 3:1

Trenér Knötig: Jak se říká, že je důležité končit turnaj vítězstvím, tak nám se to povedlo a porazili jsme domácí tým. Tento zápas nám vyšel a vyšvihl nás na 3. místo, takže jsme z turnaje před Vánocemi odjížděli šťastní, že jsme vyhráli pohár, o který budeme hrát po zimní přestávce soutěž.

Pěkné Vánoce všem přeje kategorie U10 pod vedením trenérů Tomáše Knötiga a Adama Ferenciho.

 
 
 
 
Podobné články
 
Copyright © 2009-2022 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin     Nastavení cookies