SK Hanácká Slavia KroměřížFC HlučínFC Baník Ostrava BFC Slovan Rosice1.FC Slovácko B (Uherské Hradiště)SK UničovFK Frýdek-MístekFC Velké Meziříčí1.SC Znojmo FKFK BlanskoČeský SK Uherský Brod, spolekMFK VítkoviceSK Kvítkovice, spolekFC Trinity Zlín BSFK Vrchovina (Nové Město na Moravě)FK HodonínSK Hranice1.BFK Frýdlant n. O.
 

Tým létajících trenérů FAČR ve Znojmě

Tým létajících trenérů FAČR ve Znojmě Z N O J M O - Po covidové pauze se opět rozbíhá několik akcí řízených FAČR. Jednou z nich je právě projekt létajících trenérů mládeže FAČR. Ukázkový trénink byl k vidění i u nás na Čafce.

 
 
 

Projekt létajících trenérů pracuje převážně na poli přípravkových kategorií a ukazuje směr, kterým by se měla výchova malých fotbalistů či fotbalistek ubírat.

Mezi hlavní atributy tréninkového procesu nižších kategorií by měly patřit:

• cvičení na individuální činnost s míčem – každý má míč

• zábavná silově - rychlostně-obratnostní cvičení a pohybové hry

• fotbalové hry a cvičení jeden proti jednomu

• fotbal dvojic až pětic, poziční hry

Nutno podotknout, že právě všechny tyto aspekty tréninkového procesu nám dvojice létajících trenérů ve složení Vladimír Chaloupka a Václav Dvořák převedla. Na vše dohlížel Grassroots trenér mládeže JMKFS Stanislav Schwarz. Na tribuně sedělo a bedlivě přihlíželo několik rodičů a zároveň i řada trenérů naší mládeže, kteří se jistě obohatili o několik poznatků.

 
 
 
 
Podobné články
 
Copyright © 2009-2022 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin     Nastavení cookies