Turnaj Přelouč-U15 (a Vlasta Hrubý!)

Turnaj Přelouč-U15 (a Vlasta Hrubý!) Z N O J M O - V minulém týdnu se v Přelouči hrál už 61.ročník "O putovní pohár města Přelouče" Ve dvou skupinách po šesti týmech se znojemští žáci ve skupině "B "utkali s celky Přelouče, RFA Pardubice, Motorlet Praha,FK Most a FK Jablonec n.N.

 
 
 

Ve skupině "A"hráli Slovan Liberec, Baník Sokolov,FKM Karlova Ves Bratislava, FC Písek, AC Sparta Praha,MFK Vyškov.

Znojemské mužstvo po prvních dvou dnech turnaje skončilo na prvním místě skupiny "B"s výsledky: Přelouč 9:0, RFA Pardubice 2:1, FK Jablonec n. N. 1:0, Motorlet 0:3, Most 4:0.

V semifinále pak narazili znojemští na Slovan Liberec, kterému v bojovném utkání podlehli 0:2.

V utkání o třetí místo s Baníkem Sokolov skončil zápas 0:0. Na řadu přišel penaltový rozstřel,ve kterém byli šťastnější kluci ze Sokolova v poměru 4:2.

Kluci se tak rozloučili s žákovskou kategorií celkovým čtvrtým místem, což je na tak silně obsazeném turnaji velký úspěch!

K tomu všemu jsme přidali ještě individuální ocenění v podobě nejlepšího brankáře-Matěj Sabo, nejlepšího útočníka-Petr Štancl a nejužitečnějšího hráče - Matyáš Valášek.

Ceny předával mimo jiné také náš bývalý vynikající brankář Vlasta Hrubý, který nyní hájí barvy Jablonce.

 
 
 
 
Podobné články
 
Copyright © 2009-2020 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin