SK Hanácká Slavia KroměřížFC HlučínFC Baník Ostrava BFC Slovan Rosice1.FC Slovácko B (Uherské Hradiště)SK UničovFK Frýdek-MístekFC Velké Meziříčí1.SC Znojmo FKFK BlanskoČeský SK Uherský Brod, spolekMFK VítkoviceSK Kvítkovice, spolekFC Trinity Zlín BSFK Vrchovina (Nové Město na Moravě)FK HodonínSK Hranice1.BFK Frýdlant n. O.
 

Třináctka si zkusila velký fotbal, porazila HFK Olomouc

Třináctka si zkusila velký fotbal, porazila HFK Olomouc Z n o j m o - Po týdnu společné přípravy čekal znojemskou U13 první přípravný zápas. V Kobylí jsme se utkali s naším soupeřem ze soutěže SpSM - HFK Olomouc. Po dobrém výkonu jsme zvítězili 8:1.

 
 
 

HFK Olomouc U13 - 1. SC Znojmo U13 1:8

Branky: Maňura 2, Himal 2, Šabata, Velocha, Sytar, Jobánek.

Sestava Znojmo: Chromík, Bíza, Maňura, Jobánek, Kaláb, L. Svoboda, Sytar, Šeiner, Urban, Večeřa, M. Veselý, Himal, Šabata, K. Krejčí, Minařík.

Jak už jsme zmiňovali, mladší žáky čeká specifická sezóna. Nově se totiž bude hrát na větším hřišti od vápna k vápnu a místo počtu hráčů 7+1 se bude hrát 8+1. Přípravné období je tak nesmírně důležité, aby s i kluci před ostrým startem ligy tento formát osahali. „Proti HFK Olomouc, která hraje stejnou soutěž, ale jinou skupinu, si kluci zkusili velký fotbal. Což bylo pro některé poprvé. Přechod na velké hřiště jim dělal menší problém jak soupeři a vyhráli po dobré hře 8:1,“ hodnotil trenér Zdeněk Mička.

 
 
 
 
Podobné články
 
Copyright © 2009-2022 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin     Nastavení cookies