SK Hanácká Slavia KroměřížFC HlučínFC Baník Ostrava BFC Slovan Rosice1.FC Slovácko B (Uherské Hradiště)SK UničovFK Frýdek-MístekFC Velké Meziříčí1.SC Znojmo FKFK BlanskoČeský SK Uherský Brod, spolekMFK VítkoviceSK Kvítkovice, spolekFC Trinity Zlín BSFK Vrchovina (Nové Město na Moravě)FK HodonínSK Hranice1.BFK Frýdlant n. O.
 

Šestnáctka prožila poločasy jako den a noc

Šestnáctka prožila poločasy jako den a noc Z n o j m o - V akci byla o víkendu i naše U16. Ta sehrála svůj zápas proti staršímu dorostu Novesedel. A byl to zápas dvou rozdílných poločasů. V tom prvním jsme dostali pořádnou facku, v tom druhém předvedli skvělou dotahovací jízdu, kterou ozdobil hattrick Dominika Matajse (foto).

 
 
 

Příprava: Novosedly U19 - 1. SC Znojmo U16

Branky Znojma: Matajs 3, Vala 2.

Sestava Znojma: Sokol – Souček, Pekár, Paul, Škopek – Prycl – Vala, Buchta, Brzobohatý, Minařík – Peca. Střídali: Matajs, Herman.

Proti staršímu dorostu Novosedel se nám vůbec nevydařila první půle, prohrávali jsme po ní totiž už 0:4. „Předvedli jsme několik individuálních chyb v zadních řadách při zakládání hry a při kombinaci ve středu hřiště. Soupeř je potrestal. Chyby vyplývaly z malé aktivity při hře bez míče zejména v záložní řadě. Soupeř díky tomu a vysokému pressinku dostával hráče pod tlak a donutil nás chybovat. Když už jsme míč dostali do útočné fáze, malá aktivita křídel nevytvářela moc variant k řešení a spoustu situací jsme hráli zbrkle a brzy hledali finální řešení,“ komentoval první půli trenér Patrik Korčák.

Ten do druhé části prostřídal a prohodil i hráče na některých postech. Přineslo to kýžené ovoce. A soupeř se dostal pod tlak. „Vystřídali jsme hráče na křídlech a kreativního Prycla jsme posunuli výše ve středu zálohy. Vytvořil spoustu brankových šancí skvělými kolmými nahrávkami. Další změnou bylo to, co se nám nedařilo v první půli. Hrát vysoko a napadat soupeře hned při rozehrávce. To s novými křídly a zvýšenou aktivitou celé zálohy přišlo,“ popisoval kouč.

Jeho svěřencům se dokonce povedlo skóre otočit, srazila je však zbytečná chyba. „V závěru po zaspání brankáře jsme nabídli soupeři pokutový kop, který ho snad až třetí dorážkou proměnil. Zarážející bylo, kdy všichni naši hráči spoléhali na brankáře a ani jeden nedobíhal do pokutového území,“ nastínil. Na závěr však chválil. „Celkově ale musím tým pochválit za morál, předvedenou hru a nasazení v druhém poločase, kde absolutně nepřestali za stavu 0:4 hrát a dokázali výsledek otočit. I co se týká kondice, dokázali i ke konci zápasu v tomto aspektu soupeře naprosto předčít. Velmi kvalitní výkon podal Prycl, Matajs, Peca a Herman.“

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený 1. SC ZNOJMO - mládež (@1scznojmomladez)

 
 
 
 
Podobné články
 
Copyright © 2009-2022 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin     Nastavení cookies