Sedmnáctka zahazovala šance, soupeř trestal. Nepomohl ani hattrick Štěpánka

Sedmnáctka zahazovala šance, soupeř trestal. Nepomohl ani hattrick Štěpánka Z n o j m o - Společně s U19 vyjela v sobotu do Ivančic také naše sedmnáctka, která se zde utkala s ivančickým starším dorostem. První půli se nám hrubě nepovedla, když jsme ji prohráli 0:5. V druhém dějství se náš výkon sice zlepšil, vysoké prohře ale nezabránil ani hattrick Filipa Štěpánka.

Příprava: Ivančice U19 - 1. SC Znojmo U17 7:3 (5:0)

Branky: F. Štěpánek 3.

Sestava Znojma: R. Krištof - Šrámek (46. Malina), Herman (62. Rolník), Chvátal, Kuřák (46. Matoušek) - Řepa - Svoboda (46. Krištof J.), Bernát (37. Loveček), Š. Kříž, Rolník (46. Matajs) - Urban (46. Štěpánek).

Ivančická devatenáctka sice slavila vysoké vítězství, ale byli jsme to v úvodu my, kdo mohl jít do rychlého vedení a třeba by se utkání vyvíjelo úplně jinak. Svoboda šel dvakrát sám na bránu, ale ani jednou neproměnil a soupeř tak trestal. Ještě do přestávky jsem mohli korigovat Bernátem a Lovečkem, ani oni však své šance nevyužili. „Soupeř v první půli vytěžil z minima maximum, za to my jsme selhali ve všem. V prvním poločase nastoupili hráči, kteří měli buď tréninkový deficit nebo byli na hraně kádru a podle toho to také vypadalo,“ hodnotil trenér Miroslav Paul.

Jestli jsme vstup do zápasu načali dvěma velkými šancemi, druhé dějství jsme odstartovali hrubkou brankáře Krištofa. „Poté přišlo zlepšení a zbytek druhé půle byl z naší strany slušný. Jasná ukázka pro všechny, že bez kvalitní tréninkové přípravy cesta nikam nevede. Po utkání jsme zúžili kádr, se kterým půjdeme do podzimní části, ale od hráčů jako Svoboda, Bernát, Krištof čekám daleko více,“ řekl jasně znojemský lodivod.