FC Fastav Zlín BFK BlanskoSK UničovFC Velké MeziříčíSK Hanácká Slavia KroměřížFK Frýdek-MístekSK Sigma Olomouc BČeský SK Uherský Brod, spolekFC Viktoria Otrokovice, spolekFC Hlučín1. FC Slovácko BFC Baník Ostrava BFC Slovan Rosice1.SC Znojmo FKFC Dolní BenešovFK mládeže Vysočina JihlavaFC VratimovSFK Vrchovina (Nové Město na Moravě)
 

Remíza v Šatově

Z N O J M O - A máme tu další zprávu trenéra F.Havlíka o pokračující přípravě U19:

 
 
 

Zápas hned na začátku ovlivnil hustý déšť, který trval cca 20 minut. Na mokrém terénu se hrál velmi důrazný fotbal, se kterým se naši mladí hráči museli srovnat.

Úvodních 20 minut jsme byli častěji na míči, diktovali jsme tempo hry, vytvořili si šance. Ty jsme ale neproměnili a domácí tým převzal iniciativu. Soupeři jsme dali prostor k tvorbě hry, protihráče jsme dostupovali pozdě a nedůrazně, vázla komunikace při přebírání protihráčů. Sice jsme před koncem poločasu proměnili penaltu, ale herně byli domácí lepším týmem. Ve druhé části hry jsme byli s herním projevem spokojenější – hráli jsme více do kolma, hráči si chodili pro míče od stoperů, do rotace. Inkasovali jsme ale naprosto nesmyslné branky – hlavně ta první je jednoznačně naší chybou, kdy si neuhrajeme naprosto jednoduše nakopnutý míč do hloubky naší poloviny.

Spokojeni jsme s přístupem hráčů – máme za sebou náročný týden - kluci si ale šli za vyrovnáním, pracovali. V ofenzivě jsme dnes měli rezervy především v předfinální fázi útočných akcí a centrovaných balonech do vápna soupeře.

Branky: Březina 2

 
 
 
 
Podobné články
 
Copyright © 2009-2021 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin