FC Fastav Zlín BFK BlanskoSK UničovFC Velké MeziříčíSK Hanácká Slavia KroměřížFK Frýdek-MístekSK Sigma Olomouc BČeský SK Uherský Brod, spolekFC Viktoria Otrokovice, spolekFC Hlučín1. FC Slovácko BFC Baník Ostrava BFC Slovan Rosice1.SC Znojmo FKFC Dolní BenešovFK mládeže Vysočina JihlavaFC VratimovSFK Vrchovina (Nové Město na Moravě)
 

Remíza dorostenců s Líšní

Remíza dorostenců s Líšní Z N O J M O - O generálce na mistrovská utkání informuje trenér F.Havlík:

 
 
 

Poslední přípravné utkání před startem sezóny na výborně připraveném hřišti ve Zbýšově jsme odehráli bez Březiny, Vocílky a Bakaje, kteří byli k dispozici „A“ týmu mužů. Kluci, kteří nastoupili na jejich postech, ale ukázali, že chtějí do sestavy.

Začátek utkání patřil domácím, kteří nás mohli potrestat za individuální chybu při bránění rohového kopu – na brankové čáře ale situaci zachránil Roman Beníček a byli jsme to naopak my, kteří jsme důrazem ve vápně soupeře donutili domácího brankáře k chybě, která vedla k vedoucímu gólu. Když pak svým důrazem a pohybem donutil Jirka Synek domácí defenzivu k dalšímu zaváhání, vedli jsme již o 2 góly. Postupem času byla ale Líšeň stále častěji na míči, my jsme naopak měli hlubší a hlubší postavení v bloku, kdy jsme nestíhali vystupovat proti hráčům soupeře. Domácí tak ve druhém poločase zaslouženě vyrovnali, protože herně byli prostě lepší – svojí kvalitou na míči, v kombinaci a pohybem nás donutili k chybám, které potrestali.

Utkání jsme ale dokázali dohrát do remízy, kdy každý hráč na hřišti pracoval na maximum. Tým ukázal charakter, bojovnost, obětavost – toho si cením a zároveň věřím, že si tyto nezbytné atributy přeneseme i do mistrovských utkání, kde se budeme snažit rvát o každý bod.

Branka: vlastní, Synek Jiří

 
 
 
 
Podobné články
 
Copyright © 2009-2022 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin     Nastavení cookies