FC Fastav Zlín BFK BlanskoSK UničovFC Velké MeziříčíSK Hanácká Slavia KroměřížFK Frýdek-MístekSK Sigma Olomouc BČeský SK Uherský Brod, spolekFC Viktoria Otrokovice, spolekFC Hlučín1. FC Slovácko BFC Baník Ostrava BFC Slovan Rosice1.SC Znojmo FKFC Dolní BenešovFK mládeže Vysočina JihlavaFC VratimovSFK Vrchovina (Nové Město na Moravě)
 

R.I.P. Domagoj Krajačič

R.I.P. Domagoj Krajačič Z N O J M O - Dostala se k nám smutná zpráva, že svou manželku a dítě, ale i fotbalový svět, do kterého patřil i dvě sezony v naše fotbalovém klubu, opustil chorvatský hráč Domagoj Krajačič.

 
 
 

V našem klubu se objevil v jarní části sezony 2010/11, což byla sezona ve 2.lize, do které jsme o sezonu dříve s velkou slávou postoupili po mnoha letech. V této půl sezoně se v našem dresu objevil v celkem 13 zápasech a vstřelil i jednu branku a to v Mostě (v zápase, kdy jsme dohrávali bez dvou vyloučených!) a byla ta branka jediná v tomto duelu, takže rozhodla o našem tříbodovém zisku z venkovního hřiště! Více k tomuto zápasu si můžete přečíst zde.

V Další sezoně se pak objevil na hřišti ještě ve třech zápasech a rovněž zaznamenal jednu branku! Bylo to v jednom z posledních zápasů podzimní části sezony, kdy se trefil v Karviné a zmírňoval tak prohru. Více k zápasu zde.

Upřímnou soustrast jeho rodině a známým, mezi kterými jsou i naši fotbalisté. Kdo jste Domagoje znali, vzpomeňte si na něj!

R.I.P. Domagoj Krajačič

 
 
 
 
Podobné články
 
Copyright © 2009-2022 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin     Nastavení cookies