První tým poprvé trénoval s míčem. V Dyjákovicích se ukázal také Krula

První tým poprvé trénoval s míčem. V Dyjákovicích se ukázal také Krula Z N O J M O - Znojemští fotbalisté se v úterý poprvé dočkali tréninku s míčem. Kvůli regeneraci hřiště na hlavním městském stadionu se během odpoledního parního dne museli vydat do Dyjákovic, kde již trénoval Filip Krula.

 
 
 

Nový trenérský štáb by měl být oznámený na začátku července, zástupnou roli tak znovu plnil sportovní ředitel klubu Leoš Kalvoda.

Na rozdíl od pondělního odpoledne se tréninku tentokrát nezúčastnila jedna z opor staršího dorostu Radim Pohanka, nově však tréninkové dávky v úporném vedru absolvoval Filip Krula. Kalvodovi tak byli k dispozici tři brankáři a sedmnáct hráčů do pole.

Brankářskou část si na starosti vzal zkušený Antonín Buček, který vedle sebe měl dva nadějné brankáře Jiřího Koukala a Adama Polepila. Hráči do pole začali trénink lehkým výklusem, následně již pracovali s balónem. V závěru nechyběla tradiční střela na bránu nebo fotbálek na dvacet minut.

Ve středu naši fotbalisté zajedou trénovat do Hlubokých Mašůvek, kde jim tvrdá dřina začne od půl desáté dopoledne.

Filip Krula
Dvacetiletý fotbalista v minulosti nastupoval za naše mládežnické výběry. Naposledy působil v SK Líšni, kde během jara nastoupil k pěti zápasům (146 minut) a vstřelil branku proti Dolnímu Benešovu. Mladý útočně laděný hráč v minulosti hrál za brněnskou U-19 a U-21 nebo HFK Třebíč.

 
 
 
 
Podobné články
 
Copyright © 2009-2020 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin