FC Slovácko BFC Odra PetřkoviceMěstský FK VyškovSK Hanácká Slavia KroměřížSK UničovMFK Frýdek-MístekFC HlučínFC Viktoria Otrokovice, spolekFC Baník Ostrava BČeský SK Uherský Brod, spolekFC Slovan RosiceFC Velké MeziříčíSFK Vrchovina (Nové Město na Moravě)SK Sigma Olomouc BFC Fastav Zlín B1.SC Znojmo FKFC Dolní BenešovFC Vysočina Jihlava B
 

Prosba k našim fanouškům

Prosba k našim fanouškům Z N O J M O - Fotbalový klub 1.SC Znojmo FK se snaží postupnými kroky zlepšit servis pro fanoušky na stadionu i mimo něj. Před realizací dalších kroků bychom tedy právě fanoušky chtěli poprosit o vyplnění krátkého dotazníku.

 
 
 

Dotazníkový formulář obsahuje 23 jednoduchých otázek, jeho vyplnění tak nezabere více než pár minut. Vyhodnocení odpovědí nám pak napoví, kterým směrem se dále vydat.

Některé otázky jsou povinné (označené hvězdičkou), jiné doplňující.

Dotazník najdete zde!

Při zadání emailové adresy v poslední kolonce jste automaticky zařazení do slosování o drobné ceny!

Vážení fanoušci, děkujeme za Váš čas a věříme, že už během nadcházející jarní části zvládneme realizovat další kroky ke zvýšení komfortu a spokojenosti fanoušků.

Vaše eSCéčko!

 
 
 
 
Podobné články
 
Copyright © 2009-2021 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin