FC Fastav Zlín BFK BlanskoSK UničovFC Velké MeziříčíSK Hanácká Slavia KroměřížFK Frýdek-MístekSK Sigma Olomouc BČeský SK Uherský Brod, spolekFC Viktoria Otrokovice, spolekFC Hlučín1. FC Slovácko BFC Baník Ostrava BFC Slovan Rosice1.SC Znojmo FKFC Dolní BenešovFK mládeže Vysočina JihlavaFC VratimovSFK Vrchovina (Nové Město na Moravě)
 

Prohra U19 u mužů v divizních Tasovicích

Prohra U19 u mužů v divizních Tasovicích Z N O J M O - O dalším přípravném duelu našeho nejstaršího dorostu informuje trenér F.Havlík:

 
 
 

Do utkání jsme vstoupili velmi dobře – aktivně, s vysokým napadáním, kvalitou v kombinaci a odvahou hrát 1 na 1 ve správných prostorech – sebevědomý tempo fotbal jsme ale vydrželi hrát pouze 20 minut.

Co poté udělaly s týmem 2 inkasované góly, bylo evidentní – sebevědomí hráčů bylo během pár minut pryč, hlavy sklopené, domácí tým nás dostával do baga. Obrovským problémem je pro nás komunikace – jakmile narazíme na vyspělého soupeře, kterému hráči rotují, tak si je nedokážeme včas přebírat a dostupovat. Domácímu týmu hrál střed hřiště, kde měli hráči spoustu prostoru pro kombinaci či kvalitně otočený míč do lajny.

Pro náš mladý tým bylo utkání s takto kvalitním soupeřem obrovskou školou a jsem velmi rád, že jsme takový zápas mohli sehrát. Utkání jsme po dvou inkasovaných gólech nezvládli především v hlavě. Dalším faktorem je fyzická kondice některých hráčů. Utkání nám ukázalo, že ještě nejsme připraveni na to, abychom s mančaftem na takové úrovni hráli celoplošný fotbal s vysokým napadáním.

Porážka mi nevadí, co ale rozhodně neakceptuji je to, že po inkasovaných gólech sklopíme hlavy a utkání zabalíme – to je o charakteru hráčů - o tom, jestli jsem válečník nebo to vzdám, jakmile nejsem ve svojí komfortní zóně. My jsme těch válečníků měli pohříchu málo...

Branka: Březina

 
 
 
 
Podobné články
 
Copyright © 2009-2022 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin     Nastavení cookies