FC Fastav Zlín BFK BlanskoSK UničovFC Velké MeziříčíSK Hanácká Slavia KroměřížFK Frýdek-MístekSK Sigma Olomouc BČeský SK Uherský Brod, spolekFC Viktoria Otrokovice, spolekFC Hlučín1. FC Slovácko BFC Baník Ostrava BFC Slovan Rosice1.SC Znojmo FKFC Dolní BenešovFK mládeže Vysočina JihlavaFC VratimovSFK Vrchovina (Nové Město na Moravě)
 

Proběhl první společný trénink prvního mužstva

Proběhl první společný trénink prvního mužstva Z N O J M O - Na krásném trávníku v Břežanech dnes do prvního společného tréninku nastoupilo Áčko po vynucené pauze. O něm nás informoval trenér Milan Volf:

 
 
 

"Do tréninku se zapojili i dorostenci. Trénovalo nás celkem 23. Kluci si zahráli tréninkový zápas, jak se říká "na dvě", samozřejmě se rozehřáli, vše jsme proložili běháním. Celkem dnešní trénink trval téměř hodinu a půl," prohlásil kouč našeho třetiligového týmu.

Tréninky budou nadále pokračovat a příští pátek 29.května se po dlouhé době (od posledního mistrovského zápasu 7.března) uskuteční po téměř třech měsících další zápas, tentokrát přípravný na půdě vítěze MSFL FK Blansko a to od 18:00. Mimochodem dnes do kalendáře přípravných zápasů před novou sezonou přibyl další zápas a to 25.7. od 10:30 v Březí u Mikulova, kde budeme hrát s druholigovou Líšní.

 
 
 
 
Podobné články
 
Copyright © 2009-2021 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin