Přípravky už válčí v halách, jak si vedou?

Přípravky už válčí v halách, jak si vedou? Z N O J M O - Koncem října se přestěhovali všechny přípravkové kategorie převážně do tělocvičen a hal. Přechodné období je dlouhé, proto naši mládežníci pilně objíždějí velké množství turnajů a reprezentují klub velmi dobře. Níže nabízíme informační okénko společně s fotodokumentací.

U8 (ročník 2014 a mladší)

V sobotu 20.11.2021 naše mladší přípravka pod vedením trenérů Konvaliny a Osohy bojovala na prvním halovém turnaji v Okříškách. Chlapci si vedli velmi dobře a nakonec ve velké konkurenci obsadili pěkné druhé místo a navíc předváděli velmi pěkný fotbal. Třešničkou na dortu tohoto turnaje bylo ocenění pro našeho brankáře Marka Hahna, kterého pořadatelé ocenili jako nejlepšího brankáře turnaje.

U9 (ročník 2013 a mladší)

V Okříškách se představila v neděli 21.11.2021 po naší kategorii U8 i kategorie U9 a ta byla ve svém účinkování velmi úspěšná a svůj turnaj vyhrála. Níže je výsledkový servis z turnaje, který nám dodalo trenérské duo Balta-Chereda.

1. SC Znojmo - SK Huhtamaki Okříšky 3:0

1. SC Znojmo - FC Vysočina Jihlava 3:1

1. SC Znojmo - SK Líšeň 2:1

1. SC Znojmo - TJ Centropen Dačice 12:0

1. SC Znojmo - FC Žďas Žďár n.S. 4:1

Dalším turnajem 27.11.2021, na kterém nás kategorie U9 reprezentovala byl turnaj v Brně na Zbrojovce, kde se utkala ve čtyřech utkáních s velmi kvalitními týmy a obsadila druhé místo. Nutno říct, že turnaj to byl velmi kvalitní a chlapci odehráli velmi těžká utkání, ve kterých obstáli.

1. SC Znojmo - FK Hodonín 3:1

1. SC Znojmo - FC Vysočina Jihlava 2:2

1. SC Znojmo - FC Zbrojovka Brno 1:2

1. SC Znojmo - FC FASTAV Zlín 3:0

U10 (ročník 2012 a mladší)

Dva turnaje v minulém týdnu má za sebou naše kategorie U10 pod vedením trenérů Knötiga a Ferenciho. Prvně se představili chlapci na turnaji v Třebíčí, kde po vlažném začátku a dvou prohrách kluci zabrali a další tři utkání zvládli a zakončili turnaj v pozitivních duchu. Hned další den odjela naše kategorie U10 na triangl do Líšně. Bohužel trenéři neměli z různých důvodů ani jednoho hráče ke střídání, ale nutno říct, že hrací čas 6x 17minut proti týmům Líšně a Bohunic zvládli hráči skvěle. Hráli se vyrovnané zápasy, kde si borci sáhli na dno svých sil. Pochvala.

U11 (ročník 2011 a mladší)

Ve středu 17.11.2021 se v městské hale Znojmo uskutečnil turnaj pro kategorii U11, který pořádal náš klub. Tým trenéra Fouska na turnaji obsadil pěkné druhé místo, jediné utkání naši borci prohráli s týmem SK Líšeň. Týmy Ivančic, Hodonína a FK Znojmo byli dalšími účastníky turnaje. Nejlepším hráčem turnaje byl navíc vyhlášen Kamil Krejčí z našich řad.

Sestava Znojma: Čížek, Bobor, Krejčí, Pošvanc, Minařík, Drozd, Havlík, Dostál, Bačák, Vorbis M., Vorbis T.