FC Fastav Zlín BFK BlanskoSK UničovFC Velké MeziříčíSK Hanácká Slavia KroměřížFK Frýdek-MístekSK Sigma Olomouc BČeský SK Uherský Brod, spolekFC Viktoria Otrokovice, spolekFC Hlučín1. FC Slovácko BFC Baník Ostrava BFC Slovan Rosice1.SC Znojmo FKFC Dolní BenešovFK mládeže Vysočina JihlavaFC VratimovSFK Vrchovina (Nové Město na Moravě)
 

Přípravky už válčí v halách, jak si vedou?

Přípravky už válčí v halách, jak si vedou? Z N O J M O - Koncem října se přestěhovali všechny přípravkové kategorie převážně do tělocvičen a hal. Přechodné období je dlouhé, proto naši mládežníci pilně objíždějí velké množství turnajů a reprezentují klub velmi dobře. Níže nabízíme informační okénko společně s fotodokumentací.

 
 
 

U8 (ročník 2014 a mladší)

V sobotu 20.11.2021 naše mladší přípravka pod vedením trenérů Konvaliny a Osohy bojovala na prvním halovém turnaji v Okříškách. Chlapci si vedli velmi dobře a nakonec ve velké konkurenci obsadili pěkné druhé místo a navíc předváděli velmi pěkný fotbal. Třešničkou na dortu tohoto turnaje bylo ocenění pro našeho brankáře Marka Hahna, kterého pořadatelé ocenili jako nejlepšího brankáře turnaje.

U9 (ročník 2013 a mladší)

V Okříškách se představila v neděli 21.11.2021 po naší kategorii U8 i kategorie U9 a ta byla ve svém účinkování velmi úspěšná a svůj turnaj vyhrála. Níže je výsledkový servis z turnaje, který nám dodalo trenérské duo Balta-Chereda.

1. SC Znojmo - SK Huhtamaki Okříšky 3:0

1. SC Znojmo - FC Vysočina Jihlava 3:1

1. SC Znojmo - SK Líšeň 2:1

1. SC Znojmo - TJ Centropen Dačice 12:0

1. SC Znojmo - FC Žďas Žďár n.S. 4:1

Dalším turnajem 27.11.2021, na kterém nás kategorie U9 reprezentovala byl turnaj v Brně na Zbrojovce, kde se utkala ve čtyřech utkáních s velmi kvalitními týmy a obsadila druhé místo. Nutno říct, že turnaj to byl velmi kvalitní a chlapci odehráli velmi těžká utkání, ve kterých obstáli.

1. SC Znojmo - FK Hodonín 3:1

1. SC Znojmo - FC Vysočina Jihlava 2:2

1. SC Znojmo - FC Zbrojovka Brno 1:2

1. SC Znojmo - FC FASTAV Zlín 3:0

U10 (ročník 2012 a mladší)

Dva turnaje v minulém týdnu má za sebou naše kategorie U10 pod vedením trenérů Knötiga a Ferenciho. Prvně se představili chlapci na turnaji v Třebíčí, kde po vlažném začátku a dvou prohrách kluci zabrali a další tři utkání zvládli a zakončili turnaj v pozitivních duchu. Hned další den odjela naše kategorie U10 na triangl do Líšně. Bohužel trenéři neměli z různých důvodů ani jednoho hráče ke střídání, ale nutno říct, že hrací čas 6x 17minut proti týmům Líšně a Bohunic zvládli hráči skvěle. Hráli se vyrovnané zápasy, kde si borci sáhli na dno svých sil. Pochvala.

U11 (ročník 2011 a mladší)

Ve středu 17.11.2021 se v městské hale Znojmo uskutečnil turnaj pro kategorii U11, který pořádal náš klub. Tým trenéra Fouska na turnaji obsadil pěkné druhé místo, jediné utkání naši borci prohráli s týmem SK Líšeň. Týmy Ivančic, Hodonína a FK Znojmo byli dalšími účastníky turnaje. Nejlepším hráčem turnaje byl navíc vyhlášen Kamil Krejčí z našich řad.

Sestava Znojma: Čížek, Bobor, Krejčí, Pošvanc, Minařík, Drozd, Havlík, Dostál, Bačák, Vorbis M., Vorbis T.

 
 
 
 
Podobné články
 
Copyright © 2009-2022 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin     Nastavení cookies