Příprava, den třetí: Pro mladé hráče je to velký skok, upozorňuje Kalvoda

Příprava, den třetí: Pro mladé hráče je to velký skok, upozorňuje Kalvoda Z N O J M O - Ani při tropických teplotách naši hráči nepolevují. Ve středu dopoledne se zúčastnili třetího tréninku v letní přípravě, jako výpomocné hřiště jim po Dyjákovicích posloužily Hluboké Mašůvky. Zde se sešlo devatenáct členů kádru.

 
 
 

Po úterním odpoledním drilu se sice hráči prvního týmu mohli spolehnout na relativně příznivější teplotní podmínky, rovněž v Hlubokých Mašůvkách je však nepříjemné počasí neminulo. Zvláště poté, co ze hřiště postupně odcházel příjemný stín.

Během středečního dopoledne se fotbalisté znovu připravovali v jiném počtu. Brankářské trio Antonín Buček, Jiří Koukal a Adam Polepil doplnilo šestnáct hráčů do pole, přičemž více jak polovinu tvořili hráči, kteří loni oblékali dres staršího dorostu.

„Pro mladé hráče je to velký skok, konkrétně z druhé dorostenecké ligy do MSFL,“ nechal se před středečním obědem slyšet Leoš Kalvoda, který má v probíhajícím týdnu na povel přípravu. „Musí na sobě pracovat. Pokud to řeknu trochu ostře, tak ryze s nimi by se to asi nezvládlo,“ pokračoval Kalvoda.

Ihned dodal, že se očekává doplnění kádru. „Nějaké posily by přijít měly. Je to o tom, koho se nám sem podaří dostat. Jistí hráči vytipovaní jsou, něco je v jednání,“ řekl sportovní ředitel, který si během přípravy odmítal stěžovat na cestování na tréninky.

„Jsme tady na to zvyklí, takový problém to pro nás není. Hodně hřišť je však v současné době v rekonstrukci, takže nás tam nechtějí pustit. V blízkosti tak máme právě Dyjákovice a Mašůvky,“ dodal Kalvoda. Na hlavním trávníku by se hráči mohli znovu připravovat od druhého červencového týdne.

 
 
 
 
Podobné články
 
Copyright © 2009-2020 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin