FC Fastav Zlín BFK BlanskoSK UničovFC Velké MeziříčíSK Hanácká Slavia KroměřížFK Frýdek-MístekSK Sigma Olomouc BČeský SK Uherský Brod, spolekFC Viktoria Otrokovice, spolekFC Hlučín1. FC Slovácko BFC Baník Ostrava BFC Slovan Rosice1.SC Znojmo FKFC Dolní BenešovFK mládeže Vysočina JihlavaFC VratimovSFK Vrchovina (Nové Město na Moravě)
 

Příprava U19

Z N O J M O - Po nucené pauze se do přípravných duelů pustila i naše nejstarší mládež - starší dorost U19:

 
 
 

První utkání po dlouhé herní pauze – cílem bylo obehrát především hráče ročníku 2004, kteří se od druhého květnového týdne zařadili do přípravy U19. Volno dostali Vocílka s Bartůňkem, v rekonvalescenci po dlouhodobém zranění je Beníček a Synek.

Úvod utkání patřil domácímu týmu, který si vytvořil několik závarů a střeleckých příležitostí – naším problémem v defenzivní činnosti byl především střed hřiště, kde jsme prohrávali osobní souboje a měli jsme špatné postavení při přebírání hráčů. Postupem času jsme ale začali přebírat iniciativu, byli jsme silnější na míči, prosadili jsme se i v koncovce. Samozřejmě, že přijdou mnohem těžší utkání - pro kluky to byl ale start, který by měl být motivací pro další práci.

Branky: Bakaj 2, Březina, Navrátil

 
 
 
 
Podobné články
 
Copyright © 2009-2022 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin     Nastavení cookies