Přestupová bomba! Uskutečnil se nečekaný fotbalový transfer

Z n o j m o - K přestupové bombě došlo na jihu Moravy a vůbec v rámci českých ligových soutěží. Již v rozjeté jarní části Fotbalové národní ligy tu máme změna v kádru. Součástí nečekaného fotbalového transferu je i Tomáš Okleštěk, který si po delší době opět vyzkouší zahraniční angažmá. Více podrobností už uvnitř článku.

 
 
 

Jeden z nejlepších fotbalistů světa i celé fotbalového historie míří do Znojma. Lionel Messi kvůli chystanému transferu nenastoupil ani k mezinárodnímu utkání Argentiny se Salvadorem. Oficiálně to bylo zdůvodněno zraněním, nyní pravý důvod vyplul na povrch. „V Barceloně jsem dosáhl všech možných úspěchů, potřebuji novou motivaci a tu nyní vidím ve znojemském dresu,“ zdůvodnil nečekaný tah Messi.

Na jihu Moravy měl původně oželet dres se svojí oblíbenou desítkou. „Byl tu problém, Tomáš nechtěl Messimu desítku přenechat,“ pravil nám nejmenovaný zdroj blízký Tomáši Oklešťkovi. Barcelona však tuto kauzu přivítala a nemusí hledat za Messiho náhradu, Tomáš Okleštěk totiž míří pravě tam. Argentinský kapitán má tak i ve Znojmě dres s číslem deset a ve smlouvě například na svoji žádost jasně zaneseno - 3x týdně regenerace ve vinném sklípku. Platové podmínky zůstali tajné. Již v sobotu čeká Messiho premiéra v utkání proti Pardubicím.

Foto: David Ramos/Getty Images

 
 
 
 
Podobné články
 
Copyright © 2009-2020 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin