FC Fastav Zlín BFK BlanskoSK UničovFC Velké MeziříčíSK Hanácká Slavia KroměřížFK Frýdek-MístekSK Sigma Olomouc BČeský SK Uherský Brod, spolekFC Viktoria Otrokovice, spolekFC Hlučín1. FC Slovácko BFC Baník Ostrava BFC Slovan Rosice1.SC Znojmo FKFC Dolní BenešovFK mládeže Vysočina JihlavaFC VratimovSFK Vrchovina (Nové Město na Moravě)
 

Představujeme: Filip Holman

Představujeme: Filip Holman Z N O J M O - Už včera se představil fanouškům v našem dresu a navíc, jak to bývá v přípravě pro nové hráče obvyklé, i s kapitánskou páskou - Filip Holman. Pojďme si jej na uvítanou v našem klubu představit:

 
 
 

První zimní posilou našeho týmu je Filip Holman. Dvaadvacetletý hráč přichází na hostování ze Zbrojovky Brno s opcí. S fotbalem začínal v FC Kuřim, poté se přemístil do zmiňovaného jihomoravského klubu, kde prošel kategoriemi od U16 až do U21. Poslední dvě sezóny hostoval v týmu SFK Vrchovina (Nové Město nad Moravě), takže se představil na podzim i na našem trávníku a podařilo se mu dokonce i vstřelit první branku. Soupeř tehdy v pátek 03.09.2021 vyhrál 2:0 a Filip dával branku ve 26.min. - viz zde. Skoro vždy hrál Filip Holman na podzim v základní jedenáctce.

"O Filipa jsem měl zájem už v létě, ale on se rozhodl, že zůstane ještě v Novém Městě na Moravě i proto, že loňský ročník ukončil covid. Je to hráč který zapadne do našeho systému a po tom, co skončilo hostování Davidu Moučkovi, jsme hledali stejně pracovitého hráče, který má za cíl se posunout v kariéře do profi soutěže. Co se týká dalších posil, je to momentálně ve fázi jednání. Myslím, že už v příštím týdnu je zveřejníme. David Moučka je v těchto dnech na zkoušce ve Vyškově, který hraje druhou nejvyšší soutěž jako nováček (12.tým po podzimu ve F:NL). Pokud by si jej tento klub pro jaro nevybral, samozřejmě tajně doufáme i v návrat Davida Moučky zpět k nám," řekl sportovní manažer Jakub Prokeš.

 
 
 
 
Podobné články
 
Copyright © 2009-2022 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin     Nastavení cookies