Představujeme: Demjan řádil v Polsku, hrál také v Belgii

Představujeme: Demjan řádil v Polsku, hrál také v Belgii Z N O J M O - Proti Rosicím se v našem dresu představila další nová posila. Útočné řady posílil velezkušený Róbert Demjan, kterého si fanoušci můžou pamatovat z působení ve Viktorii Žižkov, šestatřicetiletý borec však působil také v polském klubu Podbeskidzie Bielsko-Biała, kde se stal nejlepším střelcem tamní nejvyšší soutěže.

 
 
 

Demjan do velkého fotbalu nakoukl na Slovensku, z Púchova se vystřílel do pražského Žižkova, ve Viktorce vydržel čtyři sezóny. Fotbalista pocházející z Levoče tak hrál první i druhou nejvyšší českou soutěž, v roce 2010 vyzkoušel další zahraniční angažmá.

Své štěstí zkusil v polském celku Podbeskidzie Bielsko-Biała. A právě zde zažil nejvydařenější působení. V sezóně 2012/2013 se Demjanovi podařilo vstřelit čtrnáct branek, zásluhou kterých se stal nejlepším střelcem ligy, zároveň si odnesl cenu pro nejlepšího hráče ligy, stejně jako pro nejlepšího útočníka.

Jeho další kroky zamířily do Belgie, v týmu Waasland-Beveren se mu však příliš nedařilo, a tak se vrátil do Polska, kde kromě bývalého klubu hrál ve Widzew Łódź. Od letošního února se usadil v Třinci, ve čtyřech zápasech nevstřelil jediný gól. Na začátku nové sezóny se zranil, nedostal příležitost, objevil se tak na jihu Moravy.

 
 
 
 
Podobné články
 
Copyright © 2009-2020 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin