Představujeme partnera klubu: VietHouse

Představujeme partnera klubu: VietHouse Z N O J M O - Klub představil nového partnera.

 
 
 

Bylo domluvena spolupráce formou poskytování stravování pro naše hráče a firma se zařadila mezi partnery klubu.

Firma VietHouse má tři restaurace v Česku - kromě pobočky v Českých Velenicích a Jindřichově Hradci najdou návštěvníci pobočku i ve Znojmě, Dukelských Bojovníků 2941/133. Otevřeno denně (7 dní v týdnu) od 9:00 do 22:00. Od března 2020 plánuje otevřít čtvrtou restauraci tohoto řetězce v Praze!

A co o sobě tato firma sama prozrazuje? "Naše restaurace spojuje poskytování nejlepších služeb. Skvělou chuť naších pokrmů podpoří nadčasový design, ve kterém jsou naše restaurace vytvořené. A na který jsme velmi hrdí a věříme, že Vás přímo okouzlí. Design podtrhne zážitek z Vašeho jídla! U nás se snoubí moderní prvky nadčasového designu společně s asijskou kulturou známou svou dekorativností. Naším důkazem o poctivosti a věrnosti jsou naše 3 pobočky ve Znojmě, Českých Velenicích a Jindřichově Hradci. Co nás opravdu těší na srdci, je úsměv naších klientů, kteří se u nás cítí příjemně. Zákazníci jsou pro nás na prvním místě. Naším záměrem je kvalitní surovina, za kterou zde nenecháte cele jmění a zároveň budete odcházet s příjemným pocitem."

POBOČKA VIETHOUSE VE ZNOJMĚ
 
 
 
 
Podobné články
 
Copyright © 2009-2020 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin