Představujeme dalšího významného partnera - Rieder Beton spol. s r.o.

Představujeme dalšího významného partnera - Rieder Beton spol. s r.o. Z N O J M O - Dovolujeme si vám představit dalšího významného partnera našeho klubu 1.SC Znojmo FK a to Rieder Beton spol. s r.o.

 
 
 

Rieder Beton spol. s r.o. je jihlavská firma, působící v jihlavském regionu pod různými názvy již od roku 1963. Zabývá se výrobou a obchodem s betonovými stavebními prvky a dodávkami železobetonových konstrukcí staveb. Výrobky oslovují nejen firmy působící v oblasti pozemního a dopravního stavitelství, firmy zabývající se výstavbou a rekonstrukcí objektů občanské výstavby a vybavenosti, ale i místní, městské a krajské úřady a v neposlední řadě i soukromé osoby.

Mezník firmy v historii přišel s rokem 1994, kdy se v rámci privatizace stala 100% vlastníkem rakouská firma Betonwerk Rieder GmbH, Maishofen. Rieder Beton se tak začlenil do nadnárodní skupiny, která dnes působí prakticky po celém světě. Nový vlastník přinesl know-how na svoje tradiční a rakouským trhem prověřené výrobky, průběžně probíhají investice navýšení výrobní kapacity a do moderních výrobních technologií, které umožňují zefektivnit a zkvalitnit produkci. Záběr firmy se z regionální rozšířil na celou ČR a vyváží také na Slovensko a do Rakouska. V tuto chvíli své aktivity rozšiřuje i do dalších sousedních zemí.

 
 
 
 
Podobné články
 
Copyright © 2009-2020 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin