Po dlouhé pauze jdeme do zápasu - v Blansku - i s dorostenci

Po dlouhé pauze jdeme do zápasu - v Blansku - i s dorostenci Z N O J M O - Po dvou a půl měsících se náš první tým (doplněný o dorostence, kteří si vyzkoušejí mužský fotbal) představí v zápase.

 
 
 

Na začátku března jsme sehráli ještě mistrovský zápas, pak byla sezona MSFL ukončena a po uvolnění opatření související s pandemií se náš první tým pomalu vrátil k tréninkovému procesu, který je tak zároveň dlouhou přípravou před novým ročníkem třetí ligy.

Tím dalším zápasem bude duel na půdě aktuálně asi nejtěžšího možného celku na Moravě, který nehraje mistrovské zápasy - FK Blansko. Tento tým stále živí reálnou naději postupu do FNL, pokud alespoň jeden moravský tým sestoupí z F:NL.

A co čeká náš kouč Milan Volf od pátečního zápasu (29.5. 17:30, Blansko, Údolní)? "Na zápas jedeme i s dorostenci, aby si vyzkoušeli mužský fotbal. Zároveň jim dáváme šanci se uchytit v kádru pro podzimní část soutěže. Po čtrnáctidenním tréninku vůbec nevíme, co od zápasu můžeme očekávat. Bereme to jako zpestření přípravy na soutěžní ročník 2020/2021."

Přímý přenos zápasu můžete sledovat zde

.
 
 
 
 
Podobné články
 
Copyright © 2009-2020 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin