SK Hanácká Slavia KroměřížFC HlučínFC Baník Ostrava BFC Slovan Rosice1.FC Slovácko B (Uherské Hradiště)SK UničovFK Frýdek-MístekFC Velké Meziříčí1.SC Znojmo FKFK BlanskoČeský SK Uherský Brod, spolekMFK VítkoviceSK Kvítkovice, spolekFC Trinity Zlín BSFK Vrchovina (Nové Město na Moravě)FK HodonínSK Hranice1.BFK Frýdlant n. O.
 

PE Motors Znojmo podporuje fotbalové talenty

PE Motors Znojmo podporuje fotbalové talenty Z n o j m o - Že má naše fotbalová mládež krásný autobus v klubových barvách jistě víte. Máme radost, že k němu přibude i malý bráška v podobě krásného Fordu Tranzit. To vše díky podpoře PE Motors Znojmo a jejího jednatele Vlastimila Elise, který novou motorizovanou posilu ve středu zpečetil s předsedou 1. SC ZNOJMO - mládež Jindřich Růžičkou.

 
 
 

Samozřejmě, že automobil dostal náležitý potisk a kombinace černé a klubového loga působí zkrátka nádherně. Tranzitu se dostane širokého využití tam, kde by bylo zbytečné využívat klubového autobusu a dojde tak i k ušetření provozních nákladů. Je to další dílek ke zkvalitnění klubového zázemí a většího komfortu našich hráčů. Na závěr se samozřejmě sluší PE Motors poděkovat za skvělou podporu.

 
 
 
 
Podobné články
 
Copyright © 2009-2023 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin     Nastavení cookies