SK Hanácká Slavia KroměřížFC HlučínFC Baník Ostrava BFC Slovan Rosice1.FC Slovácko B (Uherské Hradiště)SK UničovFK Frýdek-MístekFC Velké Meziříčí1.SC Znojmo FKFK BlanskoČeský SK Uherský Brod, spolekMFK VítkoviceSK Kvítkovice, spolekFC Trinity Zlín BSFK Vrchovina (Nové Město na Moravě)FK HodonínSK Hranice1.BFK Frýdlant n. O.
 

Ocenění za srpen patří trenéru U17 Rajlichovi a bratrům Křížovým z U15

Ocenění za srpen patří trenéru U17 Rajlichovi a bratrům Křížovým z U15 Z n o j m o - První měsíc rozehraných soutěží přinesl zajímavé týmové i individuální výkony. Vybírat bylo opět náročné, nakonec jsme ale zvolili. V kategorii hráčů jsme tentokrát volili trochu netradičně, ukázali jsme totiž rovnou na dva hráče. Volba to byla logická - bratři Křížové z U15. Trenérem měsíce se pak po zásluze stal Martin Rajlich z U17.

 
 
 

Hráči měsíce srpna 2022 - David Kříž a Tomáš Kříž

Představit si obranné řady naší U15 bez těchto dvou bratrů je zhola nemožné. David i Tomáš patří mezi opory defenzivy a na hřišti mohou hrát jako správná dvojčata v podstatě poslepu. I díky jejich výkonům se patnáctce povedl srpnový vstup do druhé nejvyšší žákovské ligy. Nejprve jsme zvítězili 3:0 ve Žďáru, poté, 6:0 doma proti Třebíči. Vše tedy s čistým kontem.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený 1. SC ZNOJMO - mládež (@1scznojmomladez)

Trenér měsíce srpna 2022 - Martin Rajlich

Nové trenérské jméno v klubu a hned při první příležitosti ocenění. Parťák kouče Miroslava Paula sice neměl ze začátku v srpnu dobré spaní. Znojmo totiž vysoko podlehlo béčku Baníku 0:9. Poté se však sedmnáctka rozjela k parádním výkonům. Ve zbytku srpna zvítězila v Porubě i Hlučíně a úspěšný měsíc zakončila remízou s Třincem.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený 1. SC ZNOJMO - mládež (@1scznojmomladez)

 
 
 
 
Podobné články
 
Copyright © 2009-2022 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin     Nastavení cookies