Obránce Tomáš Pospíšil hráčem 1.SC Znojmo!

Obránce Tomáš Pospíšil hráčem 1.SC Znojmo! Z n o j m o - Podepsáno! Šestadvacetiletý obránce Tomáš Pospíšil, který naposled působil v druholigových Pardubicích, v přípravě zaujal a stal se posilou 1.SC Znojmo. Na jih Moravy přichází na přestup jako volný hráč. Nový krajní obránce našeho klubu si vybral na dres číslo 8.

 
 
 
TOMÁŠ POSPÍŠIL

Šestadvacetiletý obránce načal svoji kariéru v Aritmě Praha, odkud ještě v mládežnickém věku přestoupil do Sparty Praha. Později působil i v Meteoru Praha, Slavii Praha a především do Dukly Praha. Zde se propracoval do A-týmu a v sezóně 2010/11 s Duklou oslavil postup do první ligy. V nejvyšší české fotbalové soutěži si připsal 11 zápasů. Jeho dalším působištěm byl Most a také Pardubice, kde také naposledy hrál a kam přestoupil v roce 2015. V minulé sezóně odehrál ve Fortuna národní lize 22 utkání. V mládežnickém věku reprezentoval ČR v kategorii U18 a jednou byl povolán i do reprezentace U21. (KRAJNÍ OBRÁNCE, 181 cm, 26 LET)

 
 
 
 
Podobné články
 
Copyright © 2009-2018 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin