Novým trenérem A-týmu Radim Kučera!

Novým trenérem A-týmu Radim Kučera! Z n o j m o - Novým trenérem A-týmu 1.SC Znojmo FK byl dnes 19. června jmenován jednačtyřicetiletý rodák z Vigantic a bývalý ligový obránce Radim Kučera. Jsme rádi, že jsme pro spolupráci získali mladého ambiciózního trenéra, o nějž byl zájem i ze strany dalších klubů. Trenéra pochopitelně v klubu a ve Znojmě srdečně vítáme a přejeme hodně štěstí!

 
 
 
RADIM KUČERA
RADIM KUČERA se narodil 1. března 1974 ve Viganticích, kde i začínal s prvními fotbalovými krůčky. Postupně prošel Hranicemi a Frýdkem-Místkem až do ligového Kaučuku Opava a především do Sigmy Olomouc, kde odehrál takřka dvě stě soutěžních utkání. Skvělé výkony v olomouckém dresu nezůstaly bez odezvy a obránce zamířil do bundesligového Bielefeldu, kde zanechal výraznou stopu. Na závěr kariéry se ještě vrátil zpátky na Hanou a mohl se Sigmou oslavit vítězství v domácím poháru v sezóně 2011/12. Po skončení kariéry hráče se pak Radim Kučera vydal na dráhu trenérskou. V roce 2014 vedl Sigmu Olomouc B a v létě téhož roku přijal nabídku na postu asistenta hlavního trenéra v Opavě.
 
 
 
 
Podobné články
 
Copyright © 2009-2020 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin