SK Hanácká Slavia KroměřížFC Zlínsko, spolekFK Třinec1.SC Znojmo FKSK UničovMFK Karviná BFC HlučínFK HodonínFK Frýdek-MístekFC Zlín BTJ Start BrnoFC Slovan Rosice1.FC Slovácko B (Uherské Hradiště)FK BlanskoČeský SK Uherský Brod, spolekFC Zbrojovka Brno BFC StráníTJ Union Hlubina
 

Novým trenérem A-mužstva se stává Michal Pacholík, asistentem Petr Kylíšek

Novým trenérem A-mužstva se stává Michal Pacholík, asistentem Petr Kylíšek Z N O J M O - (foto znojemsko.cz) - Do nového ročníku MSFL přichází nový kouč i nový asistent. Vedení našeho klubu se dohodlo s trenéry, kteří působili na Třebíčsku, ten hlavní má jako hráč i prvoligové zkušenosti.

 
 
 

Hlavním trenérem bude Michal Pacholík (na fotografii úplně vpravo s modrým dresem). Jméno asistenta je pak Petr Kylíšek (na fotografii úplně vlevo s bílým dresem).

"Oba jsme s Petrem byli osloveni s nabídkou trénování 1.SC Znojmo FK. Bude to pro nás výzva a zároveň i posun v naší trenérské kariéře a už se na to moc těšíme," zmínil nový lodivod Michal Pacholík. Sám se kopané věnuje odmala. Jako hráč působil v dresu FC Vysočina Jihlava, za kterou si zahrál i 1.ligu! První trenérské krůčky učinil u třebíčské mládeže a pak i u týmů krajského přeboru dospělých na Vysočině.

Jeho kolega Petr Kylíšek ve stejné soutěži vedl FC Náměšť nad Oslavou-Vícenice. Oba se velmi dobře znají.

A jaké jsou cíle obou? Hrát co nejvýše v tabulce a předvádět fotbal, který bude bavit lidi. Tým považují za kvalitní bez nutnosti přestavby. Bude jen doplněn. Někteří hráči možná tým opustí, někdo i přijde, vše je na vedení klubu.

Jistý je odchod Davida Štrombacha, který odchází do FK Viktoria Žižkov, kam si jej vybral trenér Kotal, který jej zná z brněnského působení, a bude pomáhat vrátit se tradičnímu pražskému celku do F:NL. Další naše úhelné kameny Tomáš Okleštěk, Josef Hnaníček či Petr Kirschner by měli zůstat, s nimi se počítá, jak ujistil předseda klubu Radek Vysloužil (na fotografii uprostřed).

Chce jako manažer navázat bližší spolupráci jak s městem Znojmem, tak i s 1.SC Znojmo-mládeží. Rád by propojil oba subjekty, aby vše fungovalo tak, jak si to jistě všichni přejeme. Práce s mladými nadějnými hráči je prioritou i pro nové trenéry, kteří by chtěli navázat tam, kde jejich předchůdce skončil, a dávat příležitost domácím mladým hráčům, aby měli vidinu, že z dorostu se lze posunout do A-týmu, jako to už na jaře poznali Petr Bartůněk a Martin Březina, ale i Tomáš Hamza či Jáchym Špalek.

Jak se vyjádřili noví lodivodové, vnímají náš klub jako ten s dlouhou tradicí a skloubení mladých nadějí se zkušeností starších hráčů je klíčové. Mladí hráči mohou získávat zkušenosti právě od nich.

Příprava na nadcházející ročník začíná individuálními přípravami hráčů a pak následným společným začátkem v pondělí 04.07.2022. První přípravný zápas pak bude v Prostějově ve středu 06.07.2022, následovat bude o týden později utkání na půdě Nových Sadů, pak v neděli 17.července měříme síly s Otrokovicemi, a ve středu 20.července s Velkou Bíteší. Generálkou na mistrovskou sezonu bude duel ve Vyškově v sobotu 23.července. Týden nato už začneme mistrovské soutěže předkolem domácího poháru - Mol cupu, MSFL pak začne první celý srpnový víkend.

 
 
 
 
Podobné články
 
Copyright © 2009-2024 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin     Nastavení cookies