FC Fastav Zlín BFK BlanskoSK UničovFC Velké MeziříčíSK Hanácká Slavia KroměřížFK Frýdek-MístekSK Sigma Olomouc BČeský SK Uherský Brod, spolekFC Viktoria Otrokovice, spolekFC Hlučín1. FC Slovácko BFC Baník Ostrava BFC Slovan Rosice1.SC Znojmo FKFC Dolní BenešovFK mládeže Vysočina JihlavaFC VratimovSFK Vrchovina (Nové Město na Moravě)
 

Novým trenérem A-mužstva se stává Alois Skácel

Novým trenérem A-mužstva se stává Alois Skácel Z N O J M O - (foto seznam.cz) Jednání o novém trenérovi pro první tým v MSFL jsou zdárně dokončena. Od pondělí 13. září k mužstvu nastupuje ostřílený Alois Skácel.

 
 
 

(z idnes.cz) V dubnu dvaašedesátiletý kouč působil ve Zlíně jako asistent trenéra Uličného, samostatně vedl třetiligovou juniorku a dělal i šéftrenéra mládežnického střediska. V seniorských kategoriích se mu podařilo s Kroměříží postoupit do druhé ligy a třetiligové mužstvo vedl svého času v nedaleké Bystřici pod Hostýnem. Pracoval také jako asistent trenéra Hřebíka v dorosteneckých reprezentačních týmech. Od léta 2011 byl hlavním trenérem Zlína, od následující sezony v klubu pracoval jako sportovní ředitel. Od roku 2014 se čtyři roky staral o opavskou mládež, vedl v dorostenecké lize výběr do devatenácti let. Pak strávil sezonu v Hlučíně a Novém Jičíně, v červnu 2020 se vrátil do Opavy, aby utvořil trenérský tandem s Radoslavem Kováčem.

Trenérem našeho Áčka byl od začátku sezóny David Langer, v posledních dvou zápasech vedl celek sportovní manažer Jakub Prokeš a dosavadní asistent Ondřej Douda, který asistentem zůstává i nadále.

 
 
 
 
Podobné články
 
Copyright © 2009-2022 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin     Nastavení cookies