Neunikli, i Cihla, Holas, Stijepo a Štrombi dobývali "Smrťák"

Neunikli, i Cihla, Holas, Stijepo a Štrombi dobývali Z n o j m o - Opakování je matka moudrosti, praví se ve známe lidovém rčení. Platilo to i o středečním dopoledni a Gránickém kopci. Místo a také část stejné, ovšem osazenstvo jiné. Nyní to byl běžecký koncert pouze pro kvartet Tomáš Cihlář, Michal Holub, Stijepo Njire a David Štrombach. Právě tato čtveřice byla při prvním výběhu na konci ledna zraněná, a tak si čárku odběhnuto odškrtla až nyní.

 
 
 

Drtivá část kádru si legendární "Smrťák" odběhla v rámci zimní přípravy už na konci ledna. Tom Cihlář, Michal Holub, Stijepo Njire, ani David Štrombach běžet nemohli, protože byli zranění. "Vynahradili" si to pod dohledem asistenta trenéra Romana Vojvodíka tedy až nyní. Tým odpoledne na trénink do Chvalovic, oni směřovali na okraj Gránic. Svým způsobem to pro ně bylo těžší než při lednovém výběhu, za sebou totiž měli náročné dvoufázové tréninky. Odběhali to však se vší vervou. Jen připomeneme, že je čekalo celkem sedm výběhů, přičemž poslední nejprudší část probíhala sprintem. Při sedmé, poslední, zaběhla čtveřice první část za 21 vteřin, přičemž limit byl 35. Pro připomenutí se můžete podívat v druhém videu i na lednový výběh.

 
 
 
 
Podobné články

@1scznojmofk

 
Copyright © 2009-2019 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin