FC Fastav Zlín BFK BlanskoSK UničovFC Velké MeziříčíSK Hanácká Slavia KroměřížFK Frýdek-MístekSK Sigma Olomouc BČeský SK Uherský Brod, spolekFC Viktoria Otrokovice, spolekFC Hlučín1. FC Slovácko BFC Baník Ostrava BFC Slovan Rosice1.SC Znojmo FKFC Dolní BenešovFK mládeže Vysočina JihlavaFC VratimovSFK Vrchovina (Nové Město na Moravě)
 

Nejstarší dorost zahájil letní přípravu!

Nejstarší dorost zahájil letní přípravu! Z N O J M O - Po krátké letní pauze se vrhla do práce naše devatenáctka společně s kategorií U18. V průběhu přípravy je v plánu několik přípravných utkání a soustředění.

 
 
 

Ve středu 7.7.2021 se rozběhla příprava na další ročník nejstarším dorosteneckým kategoriím. Ty se budou skládat převážně z ročníku 2003 a 2004. Realizační tým ve složení trenérů Havlík a Adamov přivítal na prvním tréninku 16 hráčů, další hráči byli omluveni, Vocílka odcestoval na soustředění s A týmem a několik hráčů na zkoušku se zapojí v průběhu přípravy.

Tento týden hráči dokončí v domácích podmínkách a v neděli odcestují na krátké soustředění do Velkých Pavlovic. Zde odehrají první přípravné utkání proti týmu mužů z Moravského Krumlova. Dále pak bude následovat ještě dalších pět utkání. Start nového ročníku je naplánován na víkend 14. či 15. srpna 2021 domácím utkáním proti 1. FC Poruba, ihned poté v týdnu přivítáme taktéž na našem hřišti Na Čafce osmnáctku SK Sigma Olomouc.

 
 
 
 
Podobné články
 
Copyright © 2009-2022 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin     Nastavení cookies