Našim fanouškům patří velký dík, říká po Slavii Josef Hnaníček

Našim fanouškům patří velký dík, říká po Slavii Josef Hnaníček P r a h a - Bylo vidět, že Josefa Hnaníčka porážka na Slavii hodně niterně trápí. S jeho parťáky nakonec těsně nestačili na pražského soupeře. A stoper, který vyběhl na hřiště s kapitánskou páskou, věděl, že to nebyl od týmu ideální výkon. V rozhovoru samozřejmě neopomněl poděkovat skvělým znojemským fanouškům.

 
 
 

Den blbec? Jak jsi to viděl?
Myslím, že nám to nevyšlo podle očekávání, jak jsme chtěli. Zaspali jsme první poločas i začátek druhého, ale jak jsem dali gól, měli jsem alespoň udržet remízu. Ze Slavie by byl bod zlatý.

Po prvním inkasovaném gólu jsi tam něco vehementně vysvětloval něco Miloši Reljićovi. Můžeš prozradit, o co šlo?
To bylo od něho takové nezkušené, ať si to rozmyslí do příštích zápasů, co tam udělá. Nechci to tady říkat, byla to nezkušená věc, co udělal, a co se mi nelíbilo. Zůstane to v kabině.

Proti týmům z první poloviny tabulky se vám daří, naopak proti těm z té spodní příliš ne. Je to náhoda, nebo čím myslíš, že to je?
To netuším. Vždy je to jen o nás, jak nám sedne zápas. Když nám sedne, tak jsme schopni porazit všechny, krom prvních dvou týmů. Spartu můžeme porazit tak jedenkrát z deseti a ještě se štěstím.

Atmosféra na hráče v Edenu hodně doléhá, protože tribuny jsou bezprostředně u hřiště.
Atmosféra byla super, ale mě třeba osobně moc nevyhovuje, protože mě nikdo neslyší, když organizuji obranu (úsměv).

Není to pro hráče trochu svazující?
To určitě ne, naopak nás to ještě vyburcuje. Hraje se potom lépe, akorát je problém v té organizaci, že mě kluci moc neslyší.

V čem vám Slavia dělala největší problémy? Kdyby mohl vypíchnou jednu věc?
Dala nám dva góly po centrech, tak nejspíše centrované míče.

V Edenu bylo hodně znojemských fanoušků, vnímali jste to?
Určitě, fandili nám už při rozcvičce. Je fo fajn, když nás fanoušci vyjedou podpořit. Je to samozřejmě lepší, než když je na stadionu klid. Děkuji těm co byli na Slavii a povzbudili nás i moji přítelkyni. (s úsměvem)

Nechci říct, že byste po utkání s Jabloncem byli výrazně nahoře. Teď je to trochu vystřízlivění. Může to pomoci před Bohemkou, což bude hodně klíčový zápas?
Je to trochu vystřízlivění, musíme spadnout na prdel a začít hrabat. Čeká nás Bohemka a bude to chtít vyhrát, abychom se více vzdálili spodním patrům.

 
 
 
 
Zápasový servis
Aktuálně
 
Copyright © 2009-2020 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin