Na soustředění do Chorvatska vyrazilo jednadvacet hráčů. Do turnaje vstoupí v pátek

Na soustředění do Chorvatska vyrazilo jednadvacet hráčů. Do turnaje vstoupí v pátek Z N O J M O (ilustrační foto) - Od čtvrtka se naši hráči na jarní část připravují v Chorvatsku, konkrétně v Medulinu. Do oblasti blízko města Puly se vydali také mladíci Milan Moravec a Patrik Martínek. Soustředění se naopak nezúčastní Vojtěch Švarc nebo Vlastimil Veselý, který hostuje v FC Vysočině Jihlava.

 
 
 

Kromě důležité přípravy čeká fotbalisty 1. SC Znojmo FK také zajímavý turnaj. Již od pátku se zúčastní Arena Cupu, v němž na úvod budou čelit NK Lokomotiva Záhřeb, momentálně čtvrtému týmu chorvatské nejvyšší ligy. Následně se ve skupině ještě utkají s celky NK Slaven Belupo a OFK Titograd Podgorica.

Vyvrcholení turnaje přijde další víkend, kdy se týmy během soboty a neděle střetnou o umístění. Rozhodující zápasy nastanou proti některému z výběrů z druhé skupiny, v níž figuruje NK Istra 1961, Zaglebie Sosnowiec a OFK Žarkovo.

Návrat ze soustředění je naplánovaný na 28. ledna. Do konečné nominace se dostali:

Brankáři: Buček, Atanackovič

Obránci: Helísek, Cheredea, Malár, Avdič, Dramé, Krčík, Cihlář

Záložníci: Štrombach, Lacko, Marciuš, Kokorovič, Moravec, Kučera, Ordoš, Hlůže, Mudra

Útočníci: Martínek, Beganović, Teplý

 
 
 
 
Podobné články
 
Copyright © 2009-2020 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin