Na našem webu otevíráme fanshop!!

Na našem webu otevíráme fanshop!! Z N O J M O - I když se nyní fotbal aktuálně nehraje, máte možnost si udělat radost sobě, svým známým, rodinným příslušníkům, kamarádům a podobně a to koupením různých fanouškovských předmětů spojených s naším klubem!

 
 
 

Sháněli jste dlouho nějaký předmět s logem našeho klubu? Nyní tu možnost máte. Například vlaječku do auta. Dále s logem našeho klubu si budete moci objednat (od září - teď na to samozřejmě nebude počasí) kulicha, abyste projevili nejen fandovství k našemu klubu, ale mohli se i zahřát :) Kromě toho, máte-li rádi černou, modrou a bílou, můžete si na chladnější dny koupit i další čepici.

Už teď bez ohledu na roční dobu si můžete udělat radost jak sportovní lahví s logem našeho klubu, ale dát si klidně váš oblíbený ranní čaj či kávu během dne z klasického i skleněného hrnku samozřejmě s logem 1.SC Znojmo :)

Oblíbené sportovní vaky či chcete-li gymbagy si dokonce můžete nechat opatřit jménem a číslem podle svého přání!

A to samozřejmě není všechno - plánují se i další artikly v našem fanshopu - kšiltovky, osušky a polštářky se jmény, trička, podsedáky a další! Těšte se!

K nabídce fanshopu se dostanete lehce - hned na hlavní stránce nahoře ji hlídá maskot Okurka, takže stačí kliknout na odkaz Fanshop a dostanete se na stránku: https://www.1scznojmo.cz/fanshop.asp, kde si budete moci přečíst další podrobnosti k nákupu, produkty vybrat, objednat a následně i osobně vyzvednout.

Hodně radosti!

 
 
 
 
Podobné články
 
Copyright © 2009-2020 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin