SK Hanácká Slavia KroměřížFC HlučínFC Baník Ostrava BFC Slovan Rosice1.FC Slovácko B (Uherské Hradiště)SK UničovFK Frýdek-MístekFC Velké Meziříčí1.SC Znojmo FKFK BlanskoČeský SK Uherský Brod, spolekMFK VítkoviceSK Kvítkovice, spolekFC Trinity Zlín BSFK Vrchovina (Nové Město na Moravě)FK HodonínSK Hranice1.BFK Frýdlant n. O.
 

Na Starez Cupu vybojovala U10 stříbrné medaile

Na Starez Cupu vybojovala U10 stříbrné medaile B r n o / Z n o j m o - U13 na celozimním turnaji Starez Cup obsadila třetí místo, ještě výše se pak umístila naše desítka, která v Brně vybojovala stříbrné medaile.

 
 
 

Celé zimní období probíhal v Brně velký turnaj Starez Cup, krom mladších žáků se jej zúčastnila také desítka, která se probojovala až do velkého finále, kde získala stříbrné medaile. „Po velké marodce jsme zvládli velké finále na jedničku, a i když jsme neskončili na prvním místě, hráli jsme krásný fotbal,“ chválil trenér Peter Balta.

 
 
 
 
Podobné články
 
Copyright © 2009-2023 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin     Nastavení cookies