Mrzí mě moje šance, míč mi sjel, vyprávěl Josef Hnaníček

Mrzí mě moje šance, míč mi sjel, vyprávěl Josef Hnaníček U h e r s k é H r a d i š t ě - Při zápase se Slováckem měl v hledišti velkou podporu známých a příbuzných ze Štítné, po utkání ale musel bohužel konstatovat prohru z našeho pohledu 0:2. Josef Hnaníček se vyčítal hlavně svoji šanci po standardní situaci, která ještě mohla značně zdramatizovat zápas. Leč nepovedlo se a Znojmo musí v posledních dvou kolech ještě pořádně zabojovat.

 
 
 

Ty jsi měl proti Slovácku velkou podporu v hledišti.
Byla tu půlka Štítné, vypravil se za mnou autobus. (s úsměvem) Byla to dobrá podpora. Škoda, že jsme to nevyužili v cenný bod, nebo alespoň tři.

Štítná je z regionu, kde leží Uherské Hradiště. Tak komu víc fandili, Slovácku, nebo Znojmu?
Myslím, že fandili především nám.

Soupeř rozhodně nevypadal na to, že by vám chtěl darovat byť metr hřiště.
Slovácko vyhrálo zaslouženě, možná mělo trochu štěstí v koncovce. Kdybychom proměnili šance, co jsme tam měli, mohlo to být jiné. Konkrétně já jsem tam jednu měl. Měl jsem to do brány nějak dotlačit, ale bohužel jsem neměl štěstí.

K tvé šanci. Bylo to ze standardní situace. Ty jsi asi určený takhle chodit před bránu?
Jsem určený na standardky chodit do vápna. Při jedné možnosti, když jsem chtěl hlavičkovat, mě ve vápně zatáhli za dres. Myslím, že to byl faul, ale v tom chumlu to nebylo moc dobře vidět. S tou druhou šancí mě to mrzí, kdyby mi to nesjelo. Bodlo mám celkem na tuty, tak jsem čekal, že to trefím.

Jakých bude nyní čtrnáct dní do dalšího zápasu?
Musíme makat a dovézt body z Olmiku. Tam se bude hrát zřejmě o vše.

Z Olomoucí to bude takový zvláštní zápas. Bydlí zde trenér Kalvoda, v našem týmu je Vašíček atd. To bude dost složitý zápas?
Složitý nevím, ale určitě je to takové zvláštní. Je to ale soupeř a my ho musíme porazit.

Sledoval jsi před zápasem výsledky ostatních soupeřů v boji o záchranu?
Já konkrétně jsme to nesledoval. Soustředil jsme se sám na sebe.

Trenér Kalvoda říkal před utkáním o Liborovi Doškovi, že je jak tank a vše zválcuje. V zápase se to pak potvrdilo do puntíku.
V posledním minutě jsem od něj dostal normálně doslova direkt. (s úsměvem) Ale říkal mi, že za to nemohl, že byl postrčený. Pěkně jsme to ale od něj schytal.

To musí být strašně obtížné, bránit takového čahouna?
Je to šikovný fotbalista. Je vysoký, umí hrát tělem a hlavně má zkušenosti. Podle mě výborný útočník.

 
 
 
 
Zápasový servis
fotogalerie
Aktuálně
 
Copyright © 2009-2020 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin