SK Hanácká Slavia KroměřížFC HlučínFC Baník Ostrava BFC Slovan Rosice1.FC Slovácko B (Uherské Hradiště)SK UničovFK Frýdek-MístekFC Velké Meziříčí1.SC Znojmo FKFK BlanskoČeský SK Uherský Brod, spolekMěstský FK VítkoviceFC Viktoria Otrokovice, spolekFC Trinity Zlín BSFK Vrchovina (Nové Město na Moravě)FK HodonínSK Hranice1.BFK Frýdlant n. O.
 

Mládežničtí trenéři 1. SC na trenérské konferenci

Mládežničtí trenéři 1. SC na trenérské konferenci Z n o j m o / O s t r a v a - V pátek 17. června se na ostravských Bazalech pod pořadatelskou taktovkou Baníku Ostrava konala ojedinělá mezinárodní konference fotbalových trenérů. Díky partnerství se slezským klubem na tuto akci mohli vyrazit i mládežničtí trenéři našeho klubu.

 
 
 

Šéf akademie West Hamu United Kenny Brown, Andoni Bombin z akademie Athleticu Bilbao či Slawomir Czarniecki z Bayeru Leverskusen. I tito pánové přednášeli na konferenci fotbalových trenérů na legendárních Bazalech početnému obecenstvu z trenérských řad. Jednodenní akce nabídla řadu zajímavých poznatků i to, že trenérská metodika, nejen v mládežnickém fotbale, se neustále vyvíjí a je třeba sledovat aktuální trendy. I proto se díky spolupráci naší mládeže s Baníkem vydal do Ostravy kvartet znojemských trenérů - šéftrenér mládeže Miroslav Paul, dorostenečtí trenéři Zdeněk Adamov, Petr Čech a trenér přípravky Michal Osoha. „Skvělá zkušenost, spousta poznatků do praxe a inspirace do další práce“ komentoval konferenci Miroslav Paul.

 
 
 
 
Podobné články
 
Copyright © 2009-2022 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin     Nastavení cookies