SK Hanácká Slavia KroměřížFC HlučínFC Baník Ostrava BFC Slovan Rosice1.FC Slovácko B (Uherské Hradiště)SK UničovFK Frýdek-MístekFC Velké Meziříčí1.SC Znojmo FKFK BlanskoČeský SK Uherský Brod, spolekMFK VítkoviceSK Kvítkovice, spolekFC Trinity Zlín BSFK Vrchovina (Nové Město na Moravě)FK HodonínSK Hranice1.BFK Frýdlant n. O.
 

Mládež na chvíli zaskočila za Ježíška, předali jsme v nemocnici dary z vánoční sbírky

Mládež na chvíli zaskočila za Ježíška, předali jsme v nemocnici dary z vánoční sbírky Z n o j m o - V prosinci uspořádala znojemská mládež ve spolupráci s Nemocnicí Znojmo sbírku pod heslem Ježíšek chodí i v nemocnici. Zapojit se mohl úplně každý a nakonec se nám sešlo i díky vám mnoho krásných věcí. Ve středu 21. prosince pak přišla chvíle, kdy jsme to na chvíli vzali za Ježíška a dopravili kompletní sbírku na dětské oddělení znojemské nemocnice.

 
 
 

Dát dohromady skvělou vánoční kurýrní službu, spočítat, jestli je všechno, naložit, nastartovat a mohlo se vyrazit. Cíl cesty byl od Ježíška 21. prosince daný - Nemocnice Znojmo, dětské oddělení. Vedoucí výpravy manažer mládeže 1. SC Znojmo Miroslav Paul si vzal na pomoc, věcí bylo opravdu hodně, trenéra U15 Václava Dvořáka a také dvě opory naší devatenáctky - kapitána Adama Ryšku a Pavla Šubu.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený 1. SC ZNOJMO - mládež (@1scznojmomladez)

Na dětském oddělení nás už očekávali a dočkali jsme se srdečného uvítání od vrchní sestry Dity Kovaříkové a také lékaře a lékařek. Předali jsme dárky, příjemně si popovídali, ale rozmluva to nemohla být příliš dlouhá. Naši hostitelé se zase vydali pečlivě starat o malé pacienty, kteří bohužel musí být i v tento předvánoční čas v nemocnici. My doufáme, že jsme jim společně s vámi alespoň touto formou pobyt trochu zpříjemnili a samozřejmě jim přejeme, ať se co nejdříve uzdraví a jsou opět u svých maminek a tatínků. „Chtěl bych velmi poděkovat za všechny, kdo se do sbírky zapojili, moc si toho vážíme. Děkujeme také za krásné uvítání a pevně věřím, že to nebyla v nemocnici naše posledního návštěva tohoto směru,“ uvedl manažer mládeže Miroslav Paul.

 
 
 
 
Podobné články
 
Copyright © 2009-2023 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin     Nastavení cookies