FC Fastav Zlín BFK BlanskoSK UničovFC Velké MeziříčíSK Hanácká Slavia KroměřížFK Frýdek-MístekSK Sigma Olomouc BČeský SK Uherský Brod, spolekFC Viktoria Otrokovice, spolekFC Hlučín1. FC Slovácko BFC Baník Ostrava BFC Slovan Rosice1.SC Znojmo FKFC Dolní BenešovFK mládeže Vysočina JihlavaFC VratimovSFK Vrchovina (Nové Město na Moravě)
 

Mládež - aktuality

Mládež - aktuality Z N O J M O - (foto Zdeněk Mička) - Naše mládežnické kategorie začaly po dlouhé pauze konečně trénovat. Po rozvolnění vládních opatření se do tréninkového procesu zapojily i všechny mládežnické kategorie v našem klubu.

 
 
 

Kluci využívali hřiště v Husových Sadech, na Čafce a malé umělce. Dokonce i naše U12 vyjela na umělou trávu do Tasovic.

Kluci byli natěšeni, že mohou vyběhnout na travnatý pažit a konečně si zatrénovat. Bylo vidět, že je to baví a vůbec jim nevadí, že nemohou využívat kabiny a musí dodržovat podmínky, které vláda nastolila při dodržování vzdálenosti a rozestupu.

Teď si všichni přejeme, aby se situace zklidnila a bylo možno trénovat bez omezení a případně sehrát zápasy. Všichni s napětím čekáme na rozhodnutí FAČR, zda se bude dohrávat sezóna či nikoliv.

 
 
 
 
Podobné články
 
Copyright © 2009-2021 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin